Austrijā dzīvojošā latviešu dziedātāja Baiba Dēķena izdod jaunu singluDziedātāja Baiba Dēķena, kura jau vairākus gadus dzīvo Austrijā, piedāvā klausītājiem savu jaunāko singlu “Touch You Right”.

Singls “Touch You Right” pirms nedēļas tika nodots publikas vērtējumam koncertā Austrijā un tagad ir pienākusi kārta to prezentēt plašākai auditorijai. Dziesma “Touch You Right” ir trešais skaņdarbs no dziedātājas debijas albuma “These Storms”.

“Singls raksturo mūsu nebeidzamās ilgas kādam piederēt. Pat tad, ja nespējam definēt, vai šis piederības meklējums attiecināms uz personu, vietu, vai varbūt nostaļģisku laiku mūsu pagātnē.” tā par “Touch You Right” teic dziedātāja Baiba Dēķena

Singls “Touch You Right” šobrīd ir oficiāli pieejams visās mūzikas straumēšanas vietnēs internetā.

Baibas Dēķenas debijas albums "These Storms" interneta veikalos un mūzikas straumēšanas vienēts nonāks pirms Ziemassvētkiem, bet pašlaik tas ir eksluzīvi iegādājams “Super Plus Records” interneta veikalā.

Baiba Dēķena augusi Tukuma novadā, studējusi Liepājā un jau kādu laiku dzīvo Austrijas slēpotāju paradīzē – Insbrukā. Bērnībā baudījusi Latvijas lauku dabas maģiskumu un pasaku tēlu klātbūtni, Baiba joprojām šajās atmiņās smeļas iedvesmu savu dziesmu tapšanā. Dziedātājas muzikālajās izpausmēs savijas sievišķīgi spēcīgs vokāls ar vienkāršām, intīmām un melanholiskām melodijām. Iekļaujot elektroniskās mūzikas elementus, Baiba savai mūzikai piešķir viegli dūmakainu, dinamisku un maģisku atmosfēru, kura nemanāmi saplūst kopā ar savu klausītāju.


Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas