Ballīte pusaudžiem – airsoft, brauciens ar kuģīti u.c. izklaideSvinēt dzimšanas dienas vienmēr ir laba ideja. Vēl foršāk, ja to var darīt kuplā draugu lokā, laiku pavadot lietderīgi un interesanti. Kā atzīmēt jubileju pusaudzim? Lasi un uzzini par airsoft, elektrokartingiem un citām oriģinālām aktivitātēm gan puišu, gan meiteņu ballītēm!

Airsoft

Airsoft pēdējos gados kļūst īpaši populārs tieši zēnu vidū. Tas ir visā pasaulē labi zināms taktiskais sporta veids, kas dzīvajā ļauj izjust datorspēļu cienīgus momentus. Kādēļ gan sēdēt pie datora, ja var kārtīgi izkustēties un pavadīt laiku ar draugiem?

Airsoft gaita

Šādu izklaides iespēju jauniešiem no 16 gadu vecuma piedāvā airsoft veikals “GUNSnLASERS”. Spēlē tiek izmantotas īstu ieroču replikas jeb kopijas, kas ir ļoti reālistiskas. Spēles vadītājs jeb tiesnesis komandām dod dažādas sarežģītības uzdevumus, kuru laikā ir jābūt izveicīgam, loģiski domājošam un jāprot arī sastrādāties ar pārējiem komandas biedriem. Tikai tā iespējams gūt uzvaru.

Atpūtas zonas

“GUNSnLASERS” klientiem pēc airsoft izklaides ir iespēja turpināt svinības piknika vietās ar grilu ārā vai iekštelpu atpūtas zonās ar galdiņiem, novusu u.c. galda spēlēm. Droši var ņemt līdzi savus ēdienus un dzērienus vai arī pasūtīt picas no labākajiem picu cepējiem. Ja vēlies uzzināt vairāk vai arī pieteikt savu pasākumu, apmeklē mājaslapu www.gunsnlasers.lv!

Airsoft Latvija kļūst arvien zināmāks. “GUNSnLASERS” atpūtas centrs un airsoft veikals ir novērojis, ka ar šo sporta veidu cilvēki vispirms iepazīstas tieši ballītēs. Ar laiku tas pat kļūst par pastāvīgu hobiju, tādēļ tiek apmeklētas publiskās jeb atvērtās spēles, kas siltajā sezonā notiek ik nedēļu dažādos airsoft poligonos. “GUNSnLASERS” ir pārliecība, ka airsoft Latvija tiks spēlēts biežāk un biežāk un tādēļ arvien vairāk jauniešu vēlēsies savu dzimšanas dienu nosvinēt kopā ar draugiem airsoft laukumā.

Brauciens ar jahtu

Ja ballīte norisināsies vasarā, ļoti siltā pavasarī vai rudenī, lieliska ideja ir noorganizēt izbraucienu ar jahtu pa Daugavu. Šāda izklaide jo īpaši patiks meitenēm. Uz klāja parasti var kāpt līdz 10 personām, kā arī ir atļauts ņemt līdzi nelielas uzkodas un dzērienus, kas nav tumšā krāsā (lai nenotraipītu klāju). Brauciena sākums un finišs parasti ir Andrejostā vai Ķīpsalā.

Brauciens ar kuģīti pa Rīgas kanālu

Maciņam draudzīgāks variants par jahtu būs izbrauciens pa Rīgas kanālu ar kuģīti. Maršruts lielākoties sākas Bastejkalnā un ved līdz Andrejsalai vai atpakaļ uz Bastejkalnu gar Latvijas Nacionālo teātri. Šī ir brīnišķīga iespēja paskatīties uz Rīgu no cita skatu punkta un pamanīt iepriekš neredzēto. Uz kuģīša lielākoties var kāpt līdz 10 personām, kā arī iepriekš vienojoties ar pakalpojuma sniedzēju, iespējams ņemt līdzi savus dzērienus un uzkodas.

Elektrokartingi

Elektrokartingi ir kaut kas jaunāks un modernāks par visiem labi zināmajiem benzīna kartingiem. Šie braucamie darbojas ar 100% elektrisko jaudu, brauc ātri un līkumos sniedz papildu adrenalīnu, jo iespējams braukt sānslīdē. Izklausās pusaudžiem aizraujoši? Tā tas arī ir! Izklaides noslēgumā katrs saņems izdruku ar saviem rezultātiem, tādēļ var rīkot draudzīgas sacīkstes, noskaidrojot ātrāko braucēju. Vecāki tiek aicināti sarūpēt simboliskas balviņas, ko pasniegt visiem dalībniekiem.

Trase iekštelpās Rīgā

Kur izbraukt ar kartingiem dzimšanas dienas svinībās? “GUNSnLASERS” izklaides parkā Rīgā. Tur jaunieši varēs ne tikai sacensties trasē, bet pēc ballītes aktīvās daļas turpināt svinības labiekārtotos atpūtas stūrīšos. Klienti var ņemt līdzi savas uzkodas un dzērienus, kā arī izmantot papildu piedāvātās spēles bez maksas - galda tenisu, novusu u.c.

Lai noskaidrotu plašāku informāciju un pieteiktu vēlamo ballītes datumu, dodies uz mājaslapu www.gunsnlasers.lv vai arī zvani pa tel. +371 27274646. Atpūtas parks strādā katru dienu (arī svētku dienās).

Karstais kubls

Ja dzimšanas dienu ir paredzēts svinēt jūsu privātmājā, iznomā karsto ūdens kublu jeb baļļu. Tas parasti ir aizraujošāks un pieprasītāks nekā pirts, jo ļauj veldzēties siltā ūdenī, vienlaikus nepametot pārējos viesus - ballīte notiek turpat apkārt. Atceries, ka nedēļas nogalēs (jo īpaši siltās vasarās) karstā kubla nomas pakalpojumi ir pieprasīti un var maksāt dārgāk nekā darbadienās.

Draudzeņu fotosesija

Šī aktivitāte būs vairāk piemērota meitenēm. Kurai meitenei gan negribētos skaistas un profesionālas fotogrāfijas, ko ievietot savā Instagram kontā? Nolīgsti profesionāli 1h līdz 2h garai fotosesijai iekštelpās vai ārā, ja sola labus laikapstākļus. To laikā fotogrāfs uzņems bildes gan individuāli tikai ar gaviļnieci, gan pa grupām ar pārējām draudzenēm.

Idejas fotosesijas norises vietai:

• LU Botāniskais dārzs Rīgā (papildus ieejas maksai, ir jāmaksā arī par fotografēšanas atļauju);
• industriālais Andrejostas rajons;
• pludmalē pie jūras un piejūras mežā;
• Vecrīgas šarmantās ieliņas;
• foto studijas (ieteikumus meklē Google vai arī vaicā sarunātajam fotogrāfam).

Fotosesiju gan labāk neorganizēt kā pārsteigumu, jo ikviena dāma gribēs pirms tam sapucēties, izveidojot skaistu matu sakārtojumu un uzklājot grimu. Ja gaviļniece vēlas, viņa ar savām draudzenēm var vienoties par kopēju ģērbšanās stilu vai aksesuāriem, kas bildēs izskatīsies jo īpaši estētiski.

Ļauj ballītes organizēšanā iesaistīties pašam pusaudzim! Uzklausi viņa vēlmes un centies tās realizēt. Svarīgi padomāt ne tikai par aktivitātēm, bet arī ēdieniem un dzērieniem. Ja puišu pasākumos labs variants ir pasūtīt picas, meitenēm patiks garšīgas pirkstiņuzkodas jeb finger food, kā arī gaumīgi noformēti kēksiņi.

Dzimšanas dienas torte

Bieži vien svētku torte ir būtiskāka nevis pašam jubilāram, bet gan vecākiem. Aprunājies, vai gaviļnieks vēlas īpašu un tematisku kūku. Varbūt to labāk aizstāt ar kliņģeri vai saldumu galdu, kas sastāv no dažādiem našķiem, piemēram:

• virtuļiem;
• braunijiem;
• mini kanēļu, magoņu, ievārījuma u.c. bulciņām;
• zefīriem;
• cake pops;
• eklēriem u.c.

Lai izvēloties saldumu galdu nezustu svecīšu nopūšanas tradīcija, tās var iespraust virtuļu vai zefīru “kalnā”. Šī ir oriģināla un stilīga ideja.

Lai pasākums patiešām izdotos, sāc to plānot jau laikus! Operatīvi rezervē plānotos pakalpojumu sniedzējus. Ja laika gaitā būs nepieciešams ko precizēt, to droši varēsi darīt!

Foto: gunsnlasers.lv

Publicitātes materiāls
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas