Bejonse kļuvusi par “Grammy” balvām visvairāk nominēto izpildītājuGodalgotajā «Grammy» balvu ceremonijā visvairāk nominācijas sacentīsies amerikāņu dziedātāja Bejonse, mūzikas producents Farels Viljamss un uzlecošā britu popzvaigzne Sems Smits, liecina nominantu saraksts.

R&B dziedātāja Bejonse saņēmusi sešas nominācijas, tai skaitā par gada labāko albumu. Šī gada nominācijas 33 gadus veco dziedātāju ierakstījušas arī "Grammy" vēsturē kā visvairāk reižu nominēto izpildītāju. Bejonse "Grammy" balvām izvirzīta 52 reizes.

Par gada labākā albuma titula ar Bejonses «Beyonce» sacentīsies arī britu popmūziķis Sems Smits ar savu debijas albumu «In the Lonely Hour», Eds Šīrans ar «X», Farels Viljams ar "Girl" un rokmūziķis Beka ar «Morning Phase».

Šis gads nominācijas gana ražens izrādījies arī britu dziedātājam Semam Smitam, kurš nominēts sešām balvām, tai skaitā par gada ierakstu, gada jaunpienācējs un gada dziesma.

Tik pat veiksmīgs šis gads izrādījies arī 41 gadus vecajam mūzikas producentam un dziedātāja Farelam Viljamsam, kurš nominēts arī par labāko dzīvo izpildījumu.

Vairākas nominācijas saņēmusi arī austrāliešu repere Igija Azīlija, popdīva Teilore Svifta, ekstravagantā Sia un britu mūziķis Eds Šīrans.

Savukārt filmu mūzikas kategorijās par izteiktu līdere kļuvusi kinostudijas «Disney» animācijas filmas «Ledus sirds».

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas