“Bermudu Divstūris” kopā ar Māri Grigali rada video dziesmai “Nokrišņu zona”Hitu karaļi un šovmeņi - grupa "Bermudu Divstūris" saviem klausītājiem piedāvā humora pilnu un vasarīgu dziesmu "Nokrišņu zona", kas ir jau trešais skaņdarbs no gaidāmā EP albuma "NOGURSTAM septiņos cēlienos".

Vasara Latvijā ir sākusies ar karstu un tveicīgu laiku, un tāda ir arī grupas "Bermudu Divstūris" jaunā dziesma "Nokrišņu zona". Dziesma ir flirta pilns stāsts par to, ka, neskatoties uz sinoptiķu solījumiem par saulainu laiku, starp diviem cilvēkiem tomēr pavīd negaisa mākoņi.

"Mūsu dziesmā viss ir gluži, kā dzīvē – arī Latvija pēdējās dienas ir pieredzējusi stihiskus laikapstākļus – no +25 grādiem Liepājas pludmalē līdz pat krusas graudiem omītes mīļāko puķu dobē. Un tāpat arī šajā dziesmā - mēs iedziļināmies attiecību smalkākajās šķautnēs, kur pat visdrošākās prognozes nevar paredzēt, kas notiks tālāk. Taču, pārvarot vētras un negaidītas lietusgāzes, kas var rasties šajā tveicīgajā vasarā, mēs ticam, ka radīsim smaidu un prieku mūsu klausītāju acīs, atgādinot, ka mīlestība ir pārsteigumu pilna," par dziesmu stāsta Biceps un Triceps.

Dziesma par laikapstākļiem nav iedomājama arī bez ikoniskā un sabiedrībā iemīļotā sinoptiķa Māra Grigaļa, viņam piedaloties videoklipā.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas