Britu popgrupa “One Direction” aptur savu darbībuBritu mediji paziņojuši par populārās puišu grupas "One Direction" izjukšanu. Turpmāk grupas atlikušie četri dalībnieki izlēmuši pievērsties solo karjerai.

Atlikušie četri grupas dalībnieki - Harijs Stailzs, Liams Peins, Luiss Tomlinsons un Nails Horans vienojušies ieturēt vismaz gadu ilgu pauzi, lai pievērstos solo karjerai.

Jau vēstīts, ka pirms pieciem mēnešiem grupas dalībnieks Zeins Maliks oficiāli paziņojis par grupas pamešanu un grupa bija spiesta turpināt savu darbību kā kvartets.

Maliks savu lēmumu skaidroja ar vēlmi pēc normālas dzīves: "Grupas "One Direction" posms dzīvē ir sniedzis man vairāk kā spēju iedomāties, bet pēc pieciem gadiem ir sajūta, ka šis ir īstais brīdis man pamest grupu," sacīja Maliks.

Paziņojums par grupas darbības apturēšanu izraisījis plašu rezonansi, taču grupai pietuvinātas personas noliedz jebkādas nesaskaņas puišu starpā, norādot, ka vismaz vienu gadu viņi ir izlēmuši strādāt katrs pie saviem projektiem.

Grupa tika izveidota 2010. gadā britu producenta Saimona Kauela talantu šovā "The X Factor". Piecu gadu ilgušās pastāvēšanas laikā grupa pārdevusi vairāk nekā 50 miljonus ierakstu eksemplāru .

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas