Brīvdabas koncertu sezonu Spīķeros noslēgs grupa Sigma16.septembrī Spīķeri aicina uz brīvdabas koncertu sezonas noslēgumu, uz skatuves kāpjot grupai Sigma. Koncerta muzikālo noformējumu pasākuma sākumā veidos dīdžeja sets sadarbībā ar Rīgas DJ Skola.

Par Sigmas dibināšanas gadu uzskatāms 2006.gads, lai gan pirmsākumi meklējami 2005. gada nogalē, kad trīs no grupas Punch dalībniekiem pēc tās izjukšanas vienojās par jauna projekta radīšanu.

Kopš dibināšanas grupas sastāvs nedaudz mainījies un šobrīd grupu muzikāli un idejiski balsta trīs dallībnieki: Jānis Ozoliņš (klavieres un vokāls), Kaspars Lastovskis (basģitāra) un Uģis Eihvalds (bungas).

Iepriekš gūtā pieredze kā akadēmiskajā, tā populārajā mūzikā ļauj paplašināt redzesloku un zināmā mērā sapludināt dažādos mūzikas elementus ar literārām un filozofiskām pārdomām.

Sigmas dalībniekiem nav vienotu autoritāšu, tomēr estētiskās kvalitātes mūzikā ietekmējis ir gan minimālisms, gan pop-roks.

Visi grupas dalībnieki ir muzikāli izglītoti, atzīstot par labu esam arī citas izglītojošas nodarbes kā mākslas zinātni, psiholoģiju un mūzikas pedagoģiju.

Ieeja bez maksas.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas