“Carnival Youth” izlaiž savu pirmo videoklipu

26.maijā indīpopa grupa "Carnival Youth" laida klajā savu debijas minialbumu "Never Have Enough". Pirmizrādi piedzīvoja arī diska tituldziesmas videoklips, ko veidojuši VFS Films jaunā paaudze.

Edgara un Emīla Kauperu grupas – Carnival Youth debijas albumā  "Never Have Enough"  iekļautas piecas dziesmas – melodiskais singls "Never Have Enough",  "Brown Eyes and all The Rest", "Octupus", "Seasons" un "Words Like Birds".

Grupa priecājas par savu pirmo debijas albumu un atzīst, ka tā ir fantastiska sajūta turēt rokās pirmo albumu fiziskā formātā, kas nācis klajā, pateicoties daudziem cilvēkiem. Pie albuma radīšanas grupa strādājusi ar producentu Gati Zaķi, kas, kā atzīst paši mūziķi, bijusi nenovērtējama pieredze.

Pirmizrādi piedzīvojis arī dziesmas "Never Have Enough" klips, kura autori ir režisors Reinis Spaile un operators Kristaps Dzenis.

Jāpiemin, ka pēc veiksmīgās piedalīšanās mūzikas industrijas konferencē The Great Escape grupa ir saņēmusi uzaicinājumu spēlēt Lielbritānijas festivālā Guilfest. Tāpat grupai gaidāmas uzstāšanās Lietuvas festivālā Galapagai un prestižajā festivālā Sziget Ungārijā. Latvijā Carnival Youth būs iespējams redzēt Liepājas Summer Sound, festivālā Positivus, Sabiles Vīna svētkos un bāra Tinte jubilejas pasākumā.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas