Carnival Youth laiž klajā jaunu albumu “Vienā vilcienā”Latviešu indīroka grupa Carnival Youth 1. jūnijā izdod jaunu albumu "Vienā vilcienā", publicē tā pirmo singlu "Kilometriem tālu" kopā ar videoklipu, kā arī izziņo līdz šim vērienīgāko grupas koncertu, kas 26. augustā notiks Siguldas pilsdrupu estrādē.

Jauno albumu veido astoņi skaņdarbi ar dziesmu tekstiem latviešu valodā, ko grupas dalībnieki Edgars Kaupers, Emīls Kaupers un Roberts Vanags, kā arī Aleksis Luriņš ierakstījuši "Red Bull Studios Berlin" šī gada pavasarī Berlīnē. "Vienā vilcienā" producents ir Gatis Zaķis. Albums pieejams CD formātā "Carnival Youth" mājaslapā, Latvijas ierakstu veikalos, universālveikala "Stockmann" pastāvīgo klientu nodaļā, kā arī digitālajās mūzikas platformās "Spotify", "iTunes", "Deezer" un citur.

Pirmā albuma singla "Kilometriem tālu" video filmēts Daugavpilī, režisoru lomās šoreiz iejutušies paši grupas dalībnieki, operators klipam ir Jānis Jurkovskis, savukārt montāžu veidojis Māris Lagzdiņš. Video filmēts vairākās pilsētas lokācijās, piemēram Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā un Daugavpils skrošu rūpnīcā.

"Carnival Youth" ierakstījuši albumu modernajā 'Red Bull' Berlīnes studijā (2) 'Carnival Youth' ierakstījuši albumu modernajā 'Red Bull' Berlīnes studijā Noskaties! Kā tapa un skanēja 'Carnival Youth' Rīgas koncerts Noskaties! Kā tapa un skanēja 'Carnival Youth' Rīgas koncerts

Paredzams, ka tiks veidoti vēl vismaz trīs mūzikas video albuma "Vienā vilcienā" dziesmām, kas tiks filmēti Alūksnē, Siguldā un Liepājā.

Albums pilnā garumā, kā arī iepriekšējo albumu "No Clouds Allowed" un "Propeller" materiāls tiks atskaņots "Carnival Youth" pirmajā brīvdabas solo koncertā 26. augustā, Siguldas pilsdrupu estrādē.

Biļetes uz uzstāšanos pieejamas "Biļešu servisa" kasēs un internetā.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas