Cēsis notiks pirmais Rokfilmu FestivālsNo 14. – 16. augustā Cēsis notiks pirmais Rokfilmu Festivāls, kas veltīts filmām par un ap rokmūziku un rokmūziķiem, pašu mūziķu veidotam kino, koncertfilmām, mūzikas video un citiem roka dzīvesstilu raksturojošiem darbiem.

Paralēli norisēm kino zālēs trīs dienu garumā aicinām iesaistīties aizraujošās diskusijās, darbnīcās, dažādos konkursos un apmeklēt rokkoncertus, baudot nepārspējamo Cēsu naktsdzīvi!

Festivāls tiks atklāts ar Latvijas filmu sērijas Savējie sapratīs! pirmās daļas pirmizrādi Sešdesmitie. Sākums un turpināsies ar pasaulslavena kino seansiem par tādām leģendām kā The Rolling Stones, Dženisa Džoplina, somu supergrupa Lordi, metālisti Lamb of God un citi. Metālmūzikas cienītājiem būs veltīts arī īpašs video kolekcijas seanss, kā arī leģendārās latviešu metālgrupas Huskvarn 25 gadu jubilejas un atvadu koncerta filmas prezentācija. Festivālā gaidītas arī ģimenes ar bērniem, jo padomāts par īpašiem kino seansiem un aktivitātēm arī pašai jaunākajai paaudzei.

Pasākumi notiks Cēsu pilsētas robežās vairākās vietās – Vidzemes koncertzālē Cēsis, kafejnīcās, parkos un ielās, bet naktsmieru par ļoti draudzīgām cenām varēs baudīt īpaši tam paredzētās vietās telšu pilsētiņā vai skolas sporta zālē: seko informācijai un rezervē vietas laicīgi!

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas