Ceturtdien Siguldā atklās slidotavuCeturtdien, 26.janvārī plkst.15.00 aicinām ikvienu slidot gribētāju piedalīties Siguldas centra slidotavas atklāšanā.

Sagaidot bargāku ziemu, Bērnu fonds „Attīstība” sadarbībā ar Siguldas novada Domi aicina siguldiešus un pilsētas viesus uzsākt slidošanas priekus slidotavā Siguldas centrā - stāvlaukumā pie viesnīcas „Sigulda”. Būs iespēja aktīvi slidot, uzspēlēt hokeju un piedalīties dažādos pasākumos.

Slidotavu atklās Siguldas pašvaldības sporta pārvaldes vadītāja Zanda Abzalone un Bērnu fonda „Attīstība” valdes priekšsēdētāja Mārīte Šmaukstele.

Slidotava ar uzlabotu tehnisko risinājumu izvietota stāvlaukuma vidū starp kultūras namu un viesnīcu „Sigulda”. Laukumā ir slēgta caurbraukšanas transporta kustība, līdz slidotavai ir ērta nokļūšana ar visiem transporta līdzekļiem - autobusu, vilcienu vai automašīnu.

Šī projekta mērķis ir radīt jauku atpūtas un aktīva brīvā laika pavadīšanas vietu bērniem un ģimenēm, nodrošinot pilsētvidē pieejamu aktīvu un radošu vidi siguldiešiem un pilsētas viesiem. Plānots, ka publiskā slidotava darbosies līdz marta vidum.

Arī šogad plānots, ka Siguldas slidotavā būs iespēja vērot skaistus slidotāju priekšnesumus Ziemas festivāla laikā 19.februārī.

Slidotavā slidošana būs bezmaksas. Par maksu būs pieejama slidu īre: bērniem līdz 12 g. vec. –1 lats, pieaugušajiem – 2 lati. Pirms ieejas uz ledus visiem būs jāsaņem laika karte. Slidotavas darba laiks plānots no plkst.11.00 līdz 21.00. Konkrētās stundās būs iespēja izmēģināt slidošanu ar nūjām hokeja cienītajiem: darba dienās no plkst.16.00 līdz 17.00 un brīvdienās no 10.00 līdz 12.00. Par slidošanu šajā laikā ar nūjām būs jāmaksā 1 lats.

Gaidām visus interesentus, īpaši vecākus kopā ar bērniem, līdzi ņemot sportisku noskaņojumu un slidot vēlmi!


 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas