Dabas muzejā vides mēnesis sāksies ar izstādi “Paēdis un vesels!”Ceturtdien, 1. oktobrī, Latvijas Dabas muzejā tiks atklāta izstāde „Paēdis un vesels!”, kas vides mēneša ietvaros aicinās iepazīt foto stāstus un speciālistu komentārus, piedalīties aktivitātēs, gūstot priekšstatu par pārtikas produktu „ceļu” no izejvielu iegūšanas līdz pārstrādei. Vides mēnesis Dabas muzejā jau otro gadu notiek ar Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu.

Latvijas Dabas muzejā no 1. līdz 25. oktobrim norisināsies vides mēnesis, kas šogad veltīts tēmām, kas saistītas ar atbildīgu pārtikas patēriņu, un kuru muzejs organizē sadarbībā ar vides un veselības jomas ekspertiem un aktīvistiem.

Žurnāla National Geographic Latvija foto izstāde „Pārtikas neredzamā puse”, kas papildināta ar biedrības homo ecos komantāriem, oktobrī noslēgs savu Vislatvijas ceļojumu, kļūstot par pamatu muzeja vides mēneša centrālajam notikumam – izstādei „Paēdis un vesels!”. Muzeja pedagogu sagatavotajās aktivitātēs varēs pārbaudīt zināšanas dažādu pārtikas produktu atpazīšanā, būs iespēja sakārtot savu veselīgas maltītes šķīvi, izmantojot radošos darba komplektus ar krāsainajiem uzņēmuma „OnPlate” zīmejumiem. Spēlējot biedrības „Ekodizaina kompetences centrs” sagatavoto spēli „Dzīves cikls", ikviens uzzinās par pārtikas produktu „ceļu" no izejvielu iegūšanas līdz pārstrādei, kā produkta ražošana un patēriņš ietekmē apkārtējo vidi.

Izstādes atklāšana 1. oktobrī plkst. 15.00 Dabas muzeja 2. stāva izstāžu zālē. Izstāde skatāma no 1. līdz 25. oktobrim muzeja darba laikā ar muzeja ieejas biļetēm.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas