Dabas muzejs sveic 1. septembrīSākoties jaunajam mācību gadam, sirsnīgi sveicam visus pedagogus, skolēnus un viņu vecākus, un aicinām izmantot speciālos 1. septembra piedāvājumus Latvijas Dabas muzejā!

Par prieku skolas gaitu uzsācējiem, mūsu pastāvīgajiem apmeklētājiem un visiem citiem interesentiem pirmdien, 1. septembrī, Dabas muzejs būs atvērts no plkst. 10.00 līdz 17.00. Zinību dienā piedāvāsim bez maksas apskatīt muzeja pastāvīgās ekspozīcijas pirmklasniekiem un viņu ģimenes locekļiem. Šajā dienā visiem interesentiem būs iespēja piedalīties nodarbībā – darbnīcā „Kas ir muzejs?”, kā arī ielūkoties īpašajā ekspozīcijā – izziņas istabā „Par Zemi, Sauli un mums”, kas citkārt pieejama tikai ar pieteikšanos. No 30. augusta līdz 7. septembrim sākumskolas vecuma bērnus muzejā sagaidīs ziņkārīgā lapsēna sagatavotā uzdevumu trasīte ar īpašo atbilžu grāmatiņu.

Latvijas Dabas muzeja speciālisti pateicas skolēniem, pedagogiem un visiem apmeklētājiem par interesi, atsaucību, dalību konkursos un muzeja rīkotajos pasākumos. Atgādinām, ka muzeja mājaslapā www.dabasmuzejs.gov.lv pieejama plašāka informācija par dažādiem muzeja piedāvājumiem un notikumiem. Aicinām arī jaunajā mācību gadā plānot muzeja apmeklējumus, īpašu uzmanību pievēršot jaunatklātajām ekspozīcijām – „Dzintars laiku lokos” un pagaidu ekspozīcijai „Mineraloģija”.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas