Dailes teātris sezonu sāks ar izrādi bērniem “Pīters Pens”31. augustā pirmizrādi piedzīvos izrāde "Pīters Pens", ko iestudēs režisore Laura Groza-Ķibere. Izrādes ietvaros turpināsies arī 1. septembra svinības pasākumā "Nosvini skolas sākumu Dailes teātrī kopā ar Pīteru Penu, Vendiju, kapteini Āķi un citiem Nekurnekadzemes varoņiem!".

Izrāde stāsta par visiem zināmo puiku, kas nekad nevēlas pieaugt.

Draiskulīgais zēns Pīters Pens, kurš negrib izaugt liels, toties māk lidot, ne no kā nebaidās. Naktīs viņš apciemo Dārlingu ģimenes bērnus, lai klausītos Vendijas māmiņas vakara pasakas. Arī Vendija zina daudzas pasakas, tāpēc Pīters grib, lai viņa dodas tam līdzi uz Nekurnekadzemi un kļūst par māmiņu visiem pazaudētajiem puikām.Un tad tik sākas piedzīvojumi!


Nekurnekadzeme ir brīnumu un pasakainu radījumu pilna - te ir laumiņas gaisā un nāriņas lagūnā, indiāņi un mežonīgie zvēri. Brīnumiem Nekurnekadzemē nav ne gala, ne malas. Bet te draud arī briesmas un ir jāizcīna īstas kaujas ar briesmīgajiem pirātiem un viņu šausminošo vadoni kapteini Āķi.


Visi bērni izaug lieli un vairs nemāk lidot, izņemot Pīteru Penu. Un tā būs vienmēr.


Lomas atveidos Dainis Grūbe, Ilze Ķuzule - Skrastiņa, Kristīne Nevarauska, Indra Briķe, Artis Robežnieks, Gints Grāvelis, Juris Bartkevičs, Pēteris Liepiņš, Ērika Eglija, Artūrs Dīcis, Kaspars Zāle un Edijs Zalaks.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas