Darbu atsāk vasaras kultūrtelpa “Strops” Pļavniekos15. jūnijā plkst. 19.00 ar Katrīnas Dimantas koncertu “Jo dziedāju, jo skanēja” darbu atsāk kultūrtelpa „Strops” Pļvniekos, Bērzu birzī Andreja Saharova ielā 30. Līdz pat augusta beigām katru otro trešdienu plkst. 19.00 un katru otro sestdienu plkst. 12.00 būs skatāmi dažādi neliela formāta koncerti, izrādes un pasākumi.

15. jūnija koncerts veidots divās daļās, kur pirmajā daļā skanēs Katrīnas Dimantas oriģinālmūzika un sirsnīgas tautas mūzikas apdares. Koncertprogrammas otrajā daļā būs iespēja dzirdēt latviešu dziesmas, dziedāt līdzi latviešu tautas dziesmām un izbaudīt mierīgu gaisotni. Skanējumu papildinās Rolanda Zelča akordeona spēle, Katrīnaas Dimantas spēlētās vijoles un ukuleles skaņas. Pievienojieties Stropu klausītājiem un iegrimstiet šajā mūzikas burvībā!

18. jūnijā aicinām ģimenes ar bērniem apmeklēt leļļu teātra izrādi un 22. jūnijā Pļavnieku iedzīvotājiem būs iespēja piedalīties ielīgošanas pasākumā kopa ar “Rīgas danču klubu”.

Ar informācija par pasākumu programmu jūlijā un augustā varēs iepazīties www.mazagilde.lv un www.facebook.com/kulturtelpasstropi/

Ieeja pasākumos bez maksas.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas