Daugavpils teātris piedāvā jaunu janvāra repertuāru6. janvārī plkst. 18:30 un 28. janvārī plkst. 17:00 daugavpils teātris skatītājus aicina noskatīties jauniestudējumu– „Tartifs jeb XVII gadsimta varenā afēra”, Moljēra populārākās komēdijas spēli krievu valodā, kura ir saņēmusi atzinīgu vērtējumu ne tikai no skatītājiem, bet to, kā izrādi, kas jāredz, atzīmējusi pilsētas prese un televīzijas.

Zvaigznes dienā, 7. janvārī plkst. 12:00 teātra mazajiem skatītājiem un viņu vecākiem dāvāsim iespēju noskatīties bērnu izrādi „Baltā pasaka” krievu valodā, kura „Spēlmaņu naktī” tika nominēta kā viena no gada labākajām bērnu izrādēm Latvijā.

7.janvāra vakarā – plkst. 18:00 - pieaugušos gaidīsim uz eksistenciālo drāmu krievu valodā „Oskars un rozā dāma”, kura saņēma sirsnīgu skatītāju atzinību gan mājās, gan teātra festivālā „Homo Ludens” Ukrainā, Nikolajevā.

8.janvārī plkst. 12:00 uz Ziemassvētku pasaku „Jautrie svētku piedzīvojumi” latviešu valodā aicinām tās ģimenes, kam saspringtajās decembra dienās neizdevās izbrīvēt laiku teātra apmeklējumam.

13.janvārī plkst. 18:30 skatītājiem piedāvājam drāmu ar komēdijas elementiem „Sieviešu laime”. Par galveno lomu šajā izrādē Vera Hramņikova „Spēlmaņu naktī” tika nominēta kā viena no gada labākajām aktrisēm. Pazīstamā teātra kritiķe Maija Svarinska par šo izrādi ir rakstījusi: „Sieviešu laime”(...) kārtējo reizi apliecināja, ka meistarības ziņā [aktieru trupa] ir ļoti nopietna sāncense M.Čehova Krievu teātrim”.

15.janvāra pēcpusdienā, plkst. 15:00 liriska Antona Čehova komēdija, iestudēta latviešu valodā „Bildinājums”. Šo izrādi vispilnīgāk spēs izjust visi, kas kaut reizi ir piedzīvojuši mīlestības mokas.

20.janvārī skatītāju iemīļota situāciju komēdija krievu valodā „Ģimenes skandāls”.

21.janvārī plkst.17:00 tuvus un tālus teātra un latgaļu draugus gaidām uz komēdiju latgaļu valodā „Klepernīku pogosta zvaigzne”.

28.janvārī plkst. 17:00 latviešu un krievu valodas simbiozē, sveču gaismā pie vīna glāzes, aizmirsties par skaudro realitāti un ļauties sajūtu saplūšanai dzejiskā bohēmā teātra kafejnīcā skatītājus aicina „Šarla Bodlēra dzejas vakars”.

29. janvārī plkst. 15:00 ar jautru komēdiju latviešu valodā „Mīlestība vai nauda”, kura ir izpelnījusies skatītāju atzinību.

Avots: nra.lv


 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas