Dirty Deal Teatro pirmizrādi piedzīvos trilleris “Andrievs Niedra”16. decembrī Dirty Deal Teatro pirmizrādi piedzīvos trilleris par Latvijas valsts rašanos – "Andrievs Niedra".

Jau vairākas paaudzes uzaugušas, ticot, ka Latvijas valsts dibināšana 1918. gada 18. novembrī bija tā laika labākais vai vienīgais iespējamais risinājums, kas mūs varēja aizvest pie demokrātiskajām vērtībām, ar kurām lepojamies šodien. Iespējams, tas bija labākais risinājums, skatoties no šodienas skatupunkta, taču ne vienīgais.

Par izrādi stāsta dramaturgs Kārlis Krūmiņš: „Vai man ir gadījies, mēģinot atrisināt kādu problēmu, it kā darīt visu iespējamo, bet beigās attapties vēl dziļākos sūdos kā līdz tam? Andrievam Niedram ir, un par to mēs viņu vēl šodien pieminam ar tautas nodevēja vārdu.

Šī izrāde būs trilleris par to, kā radās mūsu valsts. Un, lai arī gribētos ticēt, ka tās dibināšana un brīvības cīņas bija skaists varoņu un ideju laiks, ka mūsu vēsture ir tik tīra kā dimanta oliņa, kurai neviens melnumiņš nav pieķēries, tomēr var izrādīties, ka īstenībā ir citādi.”

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas