Drīzumā sāksies leģendārā seriāla “Tvinpīka” turpinājuma filmēšanaRežisors Deivids Linčs septembrī plāno sākt leģendārā seriāla "Tvinpīka" (Twin Peak) jaunās sezonas filmēšanu.

Mistiskais psiholoģiskais seriāls, kas 1990. gadā sajūsmināja visu pasauli, atgriezīsies 2016. gadā. Konkrēts iznākšanas datums gan vēl nav nosaukts, taču pie seriāla filmēšanas tās režisors Deivids Linčs un projekta autors Marks Frosts ķersies jau septembrī.

Lai gan sākotnēji izskanējis, ka seriālam tiks uzņemtas deviņas jaunas sērijas, tagad tiek pieļauts, ka sēriju skaits varētu sasniegt 18 sērijas.

Seriāla pārraidīšana tiks uzticēta kanālam Showtime. Tiek plānots, ka seriāla popularitāte būs liela un tas, savukārt, nodrošināt augstus reitingus kanālam.

Leģendārais stāsts aizsākas ar ziņas saņemšanu par Loras Palmeres mirstīgo atlieku atrašanu vietējā ezera krastā. Aģents Kūpers un šerifs Trumens uzsāk ilgu un rūpīgu izmeklēšanu. Tās rezultātā pakāpeniski tiek iepazīti aizvien jauni Tvinpīkas iedzīvotāji un tiek atklāti aizvien baisāki viņu noslēpumi.

Jau vēstīts, ka pērnā gada oktobrī pirmo reizi izskanēja ziņa, ka pēc 25 gadu pārtraukuma televīzijā atgriezīsies leģendārais mistikas seriāls "Tvinpīka".

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas