Dženifera Lopesa atklāj detaļas no savas gaidāmas autobiogrāfijasPašlaik populārā amerikāņu dziedātāja un aktrise Dženifera Lopesa aktīvi strādā pie savas autobiogrāfijas «True Love», kas pārdošanā nonāks jau šī gada 4. novembrī. Kamēr dziedātājas dzīvesstāsts vēl nav publicēts, Lopesa žurnālistiem atklāj dažas detaļas no gaidāmās grāmatas.

Dziedātāja, runājot par savu grāmatu atzīstas: “Man nekad nav bijusi uzsista zila acs vai lūpa, taču es esmu cietusi no vardarbības citos veidos: mentāli, emocionāli un verbāli… Katra diena, kā Tu uz visiem laikiem neizej ārā pa durvīm, katra diena, kurā Tu akceptē lietas un īpašības savā partnerī, ir diena, kad Tu saki, ka tas ir normāli.”

Dženifera žurnāla “People” pārstāvjiem atklāj : “Grāmata sākās kā dienasgrāmata faniem par to, kas ir noticis koncertos. Taču tad tā pārvērtās. Kad es sāku skatīties uz lietām reāli, grāmata man palīdzēja ar daudz ko tikt galā. Es nekad neieslīgtu sīkumos par manām attiecībām, un arī grāmatā to nedaru, bet ideja ir tāda, ka es ko iemācījos. Es iemācījos parūpēties par sevi un apzināties savu vērtību. Kad viss nenotiek, kā gribētos, kad pret Tevi neizturas tā, kā vajadzētu, vajag uz notiekošo skatīties no tāda skata punkta, ka tā ir Tava vaina, nevis kāda cita. Tev vajag pārņemt kontroli un novilkt pašai savas robežas. Ir jāatrod spēks to mainīt.”

Lopesa atklāja, ka viņas bijušais vīrs Marks Antonijs nav izrādījis negatīvas emocijas pret grāmatā aprakstīto: “Kad Marks izlasīja grāmatu, viņš bija šokā, jo nezināja, kam es gāju cauri. Mēs cenšamies viens otru atbalstīt, jo uzskatām, ka tieši tas ir vislabākais priekš mūsu bērniem.”

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas