Dziedātāja Samanta Tīna laiž klajā dziesmu “Tikai romāns”Dziedātāja Samanta Tīna laidusi klajā jaunu dziesmu ar nosaukumu “Tikai romāns”, kurai tapis arī videoklips.

“Manuprāt, šī ir aktuāla tēma un aizvien biežāk sastopams attiecību modelis mūsdienās, mēs visi kādreiz esam nonākuši situācijā, kad sastopam cilvēku, ar kuru piedzīvojam tādu jūtu ķīmiju, kādu iepriekš nekad neesam izjutuši un vēlamies ticēt ilūzijai, ka šī mīlestība ir īsta, patiesa un tā vienīgā, ko esam ilgi meklējuši. Tomēr kādā brīdī nākas sastapties ar realitāti un saprast, ka otram Tu neesi vienīgā un šis ir bijis tikai kārtējais piedzīvojums un īslaicīgs romāns. Ar savu dziesmu vēlos aicināt tos, kuri nonākuši šādu attiecību gūstā, nemeklēt attaisnojumu otra rīcībai piedodot un melojot paši sev, bet mīlēt un cienīt sevi, šādām attiecībām, ja tas nav apzināti un pasmērķīgi, pielikt punktu. Neesiet izklaides objekts," norāda dziedātāja.

Dziesmas vārdu autore ir pati Samanta Tīna, un mūziku sarakstījis Ingars Viļums, ar kuru dziedātāja sadarbojusies jau iepriekš.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas