Dzintaru koncertzālē uzstāsies Laima VaikuleVisiem zināms, ka Laima Vaikule prot intriģēt un pārsteigt. Šoreiz dīvai atkal jauns piedāvājums visiem viņas šarma un talanta cienītājiem – 8. un 9. jūlijā Dzintaru koncertzālē notiks neparasti koncerti “Laima Vaikule Rendez-vous” ar pašas mākslinieces personīgi aicinātiem viesiem.

8. jūlijā ar Laimu uzstāsies Latvijas mūzikas slavenības Intars Busulis, Linda Leen, Jānis Stībelis un Andris Ērglis. Koncerta īpašā viešņa būs Krievijas zvaigzne Jeļena Vaenga.

9. jūlijā uz skatuves līdzās namamātei būs Krievijas, Ukrainas un Gruzijas estrādes zvaigznes Verka Serdjučka, Boriss Moisejevs, Valērijs Sjutkins, Maksims Leonidovs un Nani Bregvadze.

“Tie būs vasaras vakari ar seniem un jauniem draugiem, mūziķiem un dziesmām, kam bijusi kāda loma manā dzīvē. Dziedāšu pati, dziedās viņi, kaut ko nodziedāsim kopā un es pastāstīšu, ko man nozīmē šīs dziesmas un šie cilvēki. Ceru, sanāks laba atpūta ar labu pēcgaršu. Un man ir svarīgi, ka tas notiek tieši Jūrmalā un Dzintaros. Eiropā netrūkst saulaināku kūrortu ar lielākām un lepnākām koncertzālēm, bet te es visvairāk jūtos kā mājās. Te ir kas tāds, kā nav nekur citur. Priecāšos par visiem, kas atnāks,” norāda Laima Vaikule.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas