Džolija plāno uzņemt filmu, kas balstīta uz Lung Ungas biogrāfijuHolivudas aktrise un režisore Andželīna Džolija plāno uzņemt filmu, kas būs balstīta uz cilvēktiesību aktīvistes un viņas tuvas draudzenes Lung Ungas 2000.gadā izdoto biogrāfisko romānu "Sākumā viņi nogalināja manu tēvu: Kambodžas meitenes atmiņas".

Džolija pati plāno vadīt un būs atbildīga par filmas filmēšanu, kas būs balstītas uz 2000.gadā izdoto Ungas biogrāfiju, kurā viņa aprakstījusi pārdzīvoto laikā, kad valstī pie varas bija teroristu partijas un viņa piespiedu kārtā tika apmācīta kā bērna karavīrs bāreņu darba nometnē, kamēr viņas seši brāļi un māsas tika nosūtīti uz citām nometnēm.

"Mani dziļi ietekmēja Ugas izdotā grāmata. Tā uz visiem laikiem padziļināja manu izpratni par to, ko bērni pieredz kara laikā un kā tos ietekmē emocionālas atmiņas. Tā palīdzēja tuvoties Kambodžas tautai, kas ir mana dēla dzimtene," sacīja Džolija.

Filmu plānots uzņemt gada beigās un 2016. gada izskaņā to plānots piedāvāt lielākajiem starptautiskajiem festivāliem.

Līdz šim Džolija kā režisore strādājusi pie divām filmām - viņas pirmā režisētā filma "Asiņu un medus zemē" pirmizrādi piedzīvoja 2001. gada, savukārt otrā "Nesalauztais" uz kino ekrāniem iznāca šī gada sākumā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas