Džolija vadīs goda komiteju Kambodžas Starptautiskajā kinofestivālāAndželīnai Džolijai Pitai ir ciešas saites ar Dienvidaustrumu Āzijas valsti Kambodžu – tika paziņots, ka aktrise vadīs goda komiteju šī gada gaidāmajā Kambodžas Starptautiskajā kinofestivālā.

Džolija Pita sniegs morālu atbalstu un “vērsīs uzmanību uz Kambodžas filmu nozares atdzimšanu” viņas komitejas priekšsēdētājas statusā.

Festivāls, kas notiks valsts galvaspilsētā Pnompeņā, sāksies 4. decembrī un ies līdz 10. decembrim. Tajā tiks demonstrētas aptuveni 130 filmas no 34 dažādām valstīm.

“Kambodžas bagātā vēsture, kultūra un talantīgie cilvēki nozīmē to, ka Kambodžai ir milzīgs daudzums, ko piedāvāt reģionam un visai pasaulei,” teikts aktrises paziņojumā. “Es esmu lepna atbalstīt Kambodžas Starptautisko filmu festivālu un Kambodžu kā mājas dinamiskai un inovatīvai kino uzņemšanas vietai”.

Džolijai Pitai ar Kambodžu jau ir gara vēsture – šajā valstī ir dzimis viņas 14 gadus vecais adoptētais dēls Madokss, tāpat viņa tur ir nodibinājusi divas labdarības iestādes bērnu glābšanai, kā arī šajā septembrī tur tikās ar Kambodžas premjerministru.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas