Eiropas kino naktī filma “Corpus Christi”Kinoteātris "Kino Bize" līdz ar vairāk nekā 70 kinoteātriem visā Eiropā svinēs Eiropas kino nakti, 19. novembrī pl. 19:00 bez maksas tiešsaistē demonstrējot poļu režisora Jana Komasas filmu "Corpus Christi", kas nominēta četrām Eiropas Kinoakadēmijas balvām, tostarp par gada labāko filmu.

Spriedzes drāma “Corpus Christi” stāsta par divdesmitgadīgo Danielu, kurš jauniešu apcietinājuma iestādē piedzīvo garīgu apskaidrību. Pastrādātais noziegums neļauj viņam pieteikties garīgajam semināram un pēc nosacītās atbrīvošanas viņu nosūta strādāt nomaļā kokapstrādes darbnīcā. Tomēr Daniels nav gatavs atteikties no sava sapņa un, ģērbies mācītāja drēbēs, pārpratuma pēc sāk kalpot mazpilsētas draudzē.

Eiropas kino nakti organizē Eiropas Komisijas programma "Creative Europe MEDIA", kas atbalsta Eiropas audiovizuālo darbu attīstību un izplatību. Pasākuma mērķis ir vienot Eiropu un tās iedzīvotājus, kopīgi svinot Eiropas kino kultūras bagātību. MEDIA atbalstītie Eiropas kino nakts seansi parāda Eiropas Savienības atbalstu ne vien radošajām un kultūras industrijām, bet arī sabiedrībai kopumā. Šī iecere vienos vairāk nekā 10000 kino skatītājus visā Eiropā.

Uzreiz pēc seansa būs iespēja noskatīties diskusiju par filmu starp jaunajām kino apskatniecēm Janetu Henzeli un Annu Līvu Lubiani.

Piekļuve filmai Kino Bize Mājas kino platformā (www.kinobize.lv) būs bez maksas ar ierobežotu skatītāju skaitu. Lai iegūtu skatīšanās kodu, rakstiet uz rezervet@kinobize.lv

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas