Festivāla «Rīgas Ritmi» ietvaros meistarklases vadīs pasaulē atzīti mūziķiNo 2. līdz 5. jūlijam notiks festivāls «Rīgas Ritmi», kura ietvaros būs iespēja apmeklēt arī meistarklases, kuras vadīs pasaulē atzīti mūziķi.

Meistarklases tiek organizētas ar mērķi paplašināt jauno mūziķu zināšanas un to pielietojumu praksē. Tās vada pasaulē atzīti un populāri mūziķi, kas spēj sniegt ikvienam apmeklētājam gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas.

Šogad festivāla «Rīgas Ritmi 2014» meistarklases vadīs ģitāras virtuozs Mike Dawes, Austrālijas džeza izpildītājs Albare, Grammy balvu nominants un džeza, fusion un smooth jazz izpildītājs Jeff Lorber, komponiste, tekstu autore, pianiste un producente Rachel Claudio, kā arī  kolumbiešu džeza mūzikas izpildītājs Edmar Castaneda.

Maksa uz visām meistarklasēm (apvienotā biļete): EUR 40.00.  Meistarklašu dalībnieki arī varēs apmeklē visus festivāla «Rīgas Ritmi 2014» koncertus Kongresu namā bez maksas, kā arī iegūs 30% atlaidi papildus biļešu iegādei uz festivāla koncertiem!

Pieteikšanās meistarklasēm – rakstot uz workshop@rigasritmi.lv

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas