Festivālā Laima Rendezvous Jūrmala – 2018 uzstāsies Ani LorakaUkrainas šovbiznesa zvaigzne, dziedātāja Ani Loraka piedalīsies šīs vasaras brīnišķīgākajā muzikālajā randiņā "Laima. Jūrmala. Rendez Vous". Loraka uz Dzintaru koncertzāles skatuves uzstāsties festivāla pirmajā vakarā – Atklāšanā, informē festivāla producente Elita Mīlgrāve.

"Duetā ar Ani Loraku mēs esam uzstājušies daudzkārt: Sanktpēterburgā, Maskavā, Kauguros, Jūrmalā. Ani dīvas statuss nav nejaušība: viņa uzstājas pilnos stadionos, veido lieliskus šovus, ir ļoti skaista... un, neskatoties uz šo visu, Loraka ir brīnišķīgs, labs cilvēks, ar kuru kopā ir ļoti viegli strādāt. Starp citu, viņas balss diapazons ir 4,5 oktāvas," stāsta vēl viens festivāla dalībnieks, Intars Busulis, ar kuru kopā Loraka izpilda dziesmu "Spoguļi".

Pēc Busuļa teiktā, arī šā gada festivālā skatītāji var gaidīt kopīgu priekšnesumu ar Loraku: "Ceru, ka "Laima. Rendez Vous" mums izdodies nodziedāt duetā ar Ani. Nezinu, vai tie būs "Spoguļi" – ja piedalīsies šīs dziesmas oriģinālais izpildītājs Grigorijs Ļepss, tad, iespējams, viņš to vēlēsies dziedāt pats... taču es ļoti ceru, ka dziedāsim kopā, jo Loraka ir ļoti labs dueta partneris. Reizēm gadās, ka nodziedi kopā ar kādu un aizmirsti. Bet ar Ani tā nav!"

Ani Loraku dēvē par visapburošāko un romantiskāko ukraiņu estrādes zvaigzni. Viņa ir iekļauta pasaules visseksuālāko sieviešu TOP100. Šogad parādītais krāšņais šovs "Dīva" kļuva par vienu no visdārgākajiem un efektīgākajiem priekšnesumiem, kas notikuši vislielākajā Maskavas koncerthallē - Olimpiskajā kompleksā.

"Ani Loraka ir ļoti plastiska māksliniece, viņa labi kustās un brīnišķīgi dejo. Mācos no viņas: arī man tagad ir vairāki priekšnesumi, kur režisori liek būt plastiskam un dejot... negribētos to pieminēt, taču ir jālīdzinās cilvēkam, kas ir uz pusi jaunāks nekā es," atklāj Busulis.

Dziedātājas īstais vārds ir Karolīna. Kā "Ani Loraka" viņa kļuva pazīstama pēc piedalīšanās populārās televīzijas programmas "Rīta zvaigzne" konkursā. Tajā jau bija pieteikta viena dziedātāja, vārdā Karolīna, tādēļ māksliniece atrisināja problēmu, izlasot savu vārdu no beigām. Tā radās pseidonīms – Ani Loraka.

Deviņpadsmit gadu vecumā jauniete saņēma Ukrainas nopelniem bagātās mākslinieces titulu, kļūstot par visjaunāko dziedātāju, kas to ieguvusi. Dziedātāja ieguvusi otro vietu Eirovīzijas konkursā, izlaidusi desmit albumus, divus singlus, biogrāfisku videofilmu, 23 videoklipus.

Festivāla atklāšanā 19.jūlijā kopā ar Loraku piedalīsies Laima Vaikule, Uma2rman, Mario Biondi, Tamāra Gverdciteli, Katrīna Gupalo, Elīna Nečajeva, Ballet Freedom, Intars Busulis, Nastja Kamenskiha, Mila Nitiča, Ņikita Aleksejevs, grupa Kadnay, Roberto Kel Torres.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas