Festivālā “Positivus” šogad uzstāsies “Grammy” balvai nominēti mūziķiFestivālā "Positivus" šogad uzstāsies arī "Grammy" balvai nominētie "Wolf Alice" un britu dziedātājs Džons Ņūmens, aģentūru informē festivāla organizatori.

Uz skatuves kāps arī amerikāņu psihedēliskā roka pārstāvji "Mercury Rev", dziedātāji Ričards Houlijs un "C Duncan", grupa "San Fermin" un mūziķe "Seinabo Sey".

Festivāla organizatori norāda, ka kvartets "Wolf Alice" 2015.gadā pasaulē ir pamanīts. Jau karjeras pirmsākumos viņi saņēma "European Festival Awards" balvu nominācijā "Best Breakthrough Artist", taču šogad grupa nominēta "Grammy" balvai kā labākie rokmūzikas izpildītāji.
Organizatori atzīmēm arī, ka "Wolf Alice" nespēlē klasisko rokmūziku. Viņu repertuārs esot "radies kā mīlestības bērns starp kantrī mūziku un "grunge", un tālāk attīstījies, ņemot vērā "shoegaze" un "indie" vērtības".

Turklāt Britu dziedātāja Ņūmena populārākā dziesma joprojām ir "Love Me Again", kas 2013.gada bija "UK Singles Chart" pašā virsotnē. Lielbritānijā pārdoti vairāk nekā miljons mūziķa ierakstu.
"Positivus" pārstāvji norāda, ka Ņūmens muzikāli liek klausītājam uzvilkt ērtākās deju kurpes un nodoties ballītei visas nakts garumā, vienlaikus ļaujot izbaudīt piesātinātu mūziku, kur toni nosaka gan gospeļkoru cienīgi dziedājumi, gan džeza orķestra iespēles un klavieru solo.

Festivāls "Positivus" pēdējos gadus pulcējis ap 30 000 apmeklētāju. Šogad tas norisināsies no 15. līdz 17.jūlijam.

Jau ziņots, ka festivālā šogad uzstāsies arī populārā dziedātāja Ellija Goldinga.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas