Festivālā “Rīgas ritmi” piedalīsies džeza mūziķi Paolo Frezu un Daniēle di Bonaventūra


Trompetists Frezu un bandaneonists di Bonaventūra Rīgā uzstāsies 4.jūlijā. Abi mūziķi jau iepriekš ir sadarbojušies projektos "Mistico Mediterraneo", "Il Quinto Elemento" un "Sonata di Mare".


Frezu ir starptautiski pazīstams trompetists, kā arī komponists. Mūziķis ir arī festivālu "Time in Jazz" un "Nuoro Jazz" mākslinieciskais direktors. Frezu ieguvis tādus apbalvojumus kā "Radio Uno Jazz RAI" balvu, izdevuma "Musica Jazz" balvu "Arrigo Polillo", kā arī "Radiocorriere TV" balvu. 1996.gada viņš tika atzīts par labāko Eiropas mūziķi un ieguva "Django d’Or" balvu Parīzē. Frezu piedalījies vairāk nekā 300 ierakstos un dažādās Eiropas un starptautiskās tūrēs kopā ar citiem māksliniekiem.


Komponists, pianists un bandaneonists di Bonaventūra pārstāv gan klasisko, gan mūsdienu mūziku - sākot no džeza un tango līdz pat folkmūzikai un eksperimentāliem skanējumiem. Viņš pazīstams ar plašo sadarbību klāstu ne tikai mūzikas, bet arī kino, teātra un mūsdienu dejas projektos. Di Bonaventūra ir izdevis četrus albumus, kā arī piedalījies dažādos projektos kopā ar citiem māksliniekiem. Viņš ir arī uzstājies daudzos itāļu un starptautiskos festivālos, kā piemēram Berlīnes Džeza festivālā un "Music Hall Festival" Anglijā.


Festivāls "Rīgas Ritmi 2014" notiks pirmajā jūlija nedēļā - no 3.jūlija līdz 6.jūlijam - vairākās norises vietās Rīgā - Kongresu namā, brīvdabas atpūtas parkā "Egle", Daugavas koncertzālē, "Origo Summer Stage", klubā "Hamlets" un citviet.


 


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas