Festivālā “Summer Sound” uzstāsies “Far East Movement”

Mūzikas festivālā SUMMER SOUND LIEPĀJA 2012 uzstāsies amerikāņu elektrohopa zvaigznes Far East Movement, kas 8.maijā izdos ceturto studijas albumu Dirty Bass. Grupa kāps uz Pludmales skatuves sestdien, 7.jūlijā.


Far East Movement ir 2003. gadā Losandželosā, ASV, dibināta elektrohopa/hiphopa grupa, kurā darbojas Kev Nish, Prohgress, J-Splif un DJ Virman. Visi četri grupas dalībinieki auguši Losandželosā, klausoties un ietekmējoties kā no Rietumkrasta klasiķiem Dr. Dre un Pharcyde, tā deju mūzikas gigantiem DJ Tiesto un Daft Punk, kā arī Kalifornijas rokeriem Guns N Roses, Linkin Park un Blink 182.


Pirmoreiz plašāku popularitāti Far East Movement ieguva 2006. gadā, kad dziesma "Round Round" tika iekļauta Holivudas kases grāvējā The Fast and the Furious: Tokyo Drift, kā arī tā oficiālajā skaņu celiņā, videospēlē un DVD.


Albumā Free Wired atrodamais grupas superhits "Like a G6" 2010. gada oktobrī nokļuva kā Billboard, tā arī iTunes dziesmu topa virsotnē, kas padarīja Far East Movement par pirmo Āzijas-amerikāņu mūzikas apvienību, kura jebkad iekļuvusi ASV popčārtu pirmajā desmitniekā. Far East Movement sadarbojušies ar Wiz Khalifa, Dev, Raienu Tederu (Ryan Tedder), Snoop Dogg, Džastinu Bīberu (Justin Bieber), Dāvidu Gettu (David Guetta), will.i.am un citiem, bet koncertējuši kopā ar Jay-Z, N*E*R*D, Kid Cudi, The Black Eyed Peas, Pitbull un citiem mūzikas smagsvariem.


Pēc aptuveni divām nedēļām, 8.maijā, Cherrytree/Interscope Records paspārnē klajā nāks Far East Movement ceturtais studijas albums Dirty Bass, tā singli "Jello" un "Live My Life" jau skan pasaules lielākajās popmūzikas radiostacijās.


Kopā jaucot hiphopa, popmūzikas, elektronikas un deju mūzikas elementus, Far East Movement veido tiltu starp pagrīdes mūziku un meinstrīmu. Far East Movement Latvijā uzstāsies pirmo reizi, tas notiks 7.jūlijā, festivālā SUMMER SOUND LIEPĀJA 2012.


SUMMER SOUND LIEPĀJA notiks jau otro gadu, uz septiņām pludmalē un parkā izvietotām skatuvēm kāps vairāk kā piecdesmit grupu, mākslinieku, dīdžeju un dejotāju.


Festivāla oficiālajā mājaslapā www.summersound.lv iespējams dzirdēt jau izziņoto mākslinieku mūziku, kā arī saņemt vairāk informācijas gan par māksliniekiem, gan festivāla norisi. SUMMER SOUND LIEPĀJA 2012 vārti šovasar vērsies 6.jūlijā, piecos pēcpusdienā, un festivāls turpināsies līdz pat 8.jūlija rītam. Biļetes pieejamas visās Biļešu Servisa kasēs jau šobrīd, to cena ir 12, 14 un 16 lati. Pieejamas arī VIP biļetes - to cena ir 30 lati. Tuvojoties festivālam biļešu cena ievērojami pieaugs.


Pērn festivālu SUMMER SOUND LIEPĀJA apmeklēja 20 000 apmeklētāju, divu dienu garumā Liepājas pludmalē un parkā uzstājās vairāk kā piecdesmit mākslinieki, tostarp leģendārais Vācijas numetāla kvartets Guano Apes, skotu dīdžejs, producents un dziedātājs Kalvins Hariss (Calvin Harris), britu grupa Toploader, kā arī pašmāju mākslinieki Gustavo, R.A.P., GACHO un daudzi citi.


Avots: nra.lv

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas