Festivāls VIA BALTICA piedāvā mūzikas nodarbības bērniem

Festivāla VIA BALTICA ietvaros sadarbībā ar YAMAHA mūzikas skolu š.g. 18. augustā Liepājas Latviešu biedrības nama kamerzālē notiks bezmaksas mūzikas nodarbības bērniem ar vecākiem. Tajās varēs piedalīties bērni jau no 4 mēnešu vecuma.


Festivāla producente Dace Bluķe min, ka ir svarīgi audzināt arī topošos mūzikas mīļotājus un klausītājus, kas koncertus apmeklēs pēc gadiem. „YAMAHA skola veiksmīgi strādā ar šo ideju pēc īpaši izstrādātas metodikas, kuras pamatā ir doma ne tik daudz skolot topošos mūziķus-izpildītājus, bet gan audzināt mūzikas klausītājus – cilvēkus, kuriem mūzika kļūs par ikdienas sastāvdaļu”, skaidro D. Bluķe.


YAMAHA mūzikas skolu pamatā ir unikāla metodika, kas nodrošina muzikālo attīstību visas dzīves garumā, sākot no 4 mēnešu vecuma līdz pat sirmam vecumam. Nodarbību laikā mūzikas klausīšanās tiek apvienota ar citām maņām un uztverēm – vizuālo krāsu uztveri, tausti u.c. Programmas galvenais mērķis ir muzicēt ar prieku jebkurā vecumā.


18. augustā notiks trīs nodarbības dažādām vecuma grupām. Plkst. 11.00 paredzēta nodarbība bērniem vecumā no 4 mēnešiem līdz 1 gadam; plkst. 12.00 – no 1 līdz 2 gadu vecumam; plkst. 13.00 – no 2 līdz 4 gadu vecumam.


Festivālas VIA BALTICA šīs nodarbības mazajiem liepājniekiem un viņu vecākiem piedāvā bez maksas. Interesenti var pieteikties, zvanot pa tālruni 26399116 vai rakstot uz e-pastu: viacultura.lv@gmail.com. Vietu skaits ierobežots.


Vairāk informācijas par YAMAHA mūzikas skolu koncepciju ir pieejama mājaslapā http://www.yamahaskola.lv/.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas