Festivālu “Laba Daba” gaidot, “Nabaklab” koncertēs “More & relsy” un “Shotgun club”


Pēc vairāk kā sešu gadu pārtraukuma 13. jūlijā Latvijā viesosies enerģiskā indie grupa „More & relsy” no Sanktpēterburgas.


Grupu „More & relsy” 1998. gadā izveidoja trīs draugi, kuri aktīvi koncertējot guva ievērojamu popularitāti lielākajās Krievijas pilsētās, un drīz vien grupai parakstīt līgumu piedāvāja Krievijas ierakstu izdevniecība "Utekaj Records", kuru gan „More & relsy” noraidīja, nevēloties palikt par kārtējo lielās valsts popmūzikas produktu. Drīz vien populārās grupas "Ļeņingrad" līderis Šnurs, apmeklējot vairākus "More & Relsi" koncertus, nolēma izdot grupu savas mūzikas izdevniecības "SHNUR'OK" paspārnē. Mūzikas portāls „Punk.ru” nodēvēja "More & relsy" par 2002. gada lielāko pagrīdes mūzikas atklājumu, bet žurnāls „Rockmusic.ru” gadu vēlāk atzina to par labāko koncertgrupu Krievijā. „More & relsy” pārtrauca savu darbību 2010. gadā, taču apvienojās pāris gadus vēlāk, lai sniegtu īpašu koncertu festivālā „Kubana”, kas grupai veltījis daudz labus vārdus un piešķīris kulta statusu.


13. jūlija vakarā ar „More & relsy” skatuvi dalīs odiozā somu grupa „Shotgun club”, kas iemantojusi lielu klausītāju pulku savā dzimtenē, pārsvarā pateicoties grupas neparedzamajām skatuves performancēm un grupas dalībniekiem. Vairāki no viņiem ir Somijas sabiedrībā labi zināmi cilvēki – mākslinieki un populāru TV raidījumu vadītāji.


„Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12. koncerta sākums paredzēts uzreiz pēc plkst. 21:00. Ieejas maksa jāmaksā nebūs visiem tiem, kuri pie ieejas uzrādīs festivāla „Laba Daba” biļeti vai iepriekšējo gadu festivāla aproci uz rokas, biļetes uz festivālu „Laba Daba” šajā vakarā klubā būs pieejamas par īpaši draudzīgu cenu – Ls 17.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas