Filma «Transformeri: Iznīcības laikmets» dominē arī LatvijāGluži kā ASV kinoteātros, arī Latvijas kinoteātros spožu debiju piedzīvojusi jaunā režisora Maikla Beja filma «Transformeri: Iznīcības laikmets».

Jau ziņojam, ka Ziemeļamerikas kinoteātros piedzīvojuma filma «Transformeri: Iznīcības laikmets» pārliecinoši kļuvusi par topa pieprasītāko filmu, iekasējot 100 miljonus. Arī Latvijas kinoteātros filma sasniegusi ievērojamu apmeklējumu, to noskatījušies jau 10764 cilvēki.

Filma stāsta par automehāniķa un izgudrotāja Keida (Marks Valbergs) nejaušo atklājumu, kas saceļ kājās gan autobotus, gan maldikonus, gan valdības aģentus. Tostarp transformeru senie un vareni spēki ir izvēlējušies Zemi par savu jauno mērķi. Sāksies vērienīgākā cīņa starp labajiem un ļaunajiem spēkiem.

Uz otro vietu noslīdējusi komēdija «Džampstrīta 22», kuru šonedēļ jau apmeklējuši teju 20 tūkstošu skatītāju. Trešajā vietā debitējusi britu komēdija «Mīlas afēra», kuru apmeklējuši 2084 skatītāji, bet ceturto vietu ieņēmusi pasaku filma «Melnā feja Malefisenta ar 1583 cilvēku apmeklējumu. Top pieci noslēdz animācijas filma «Burvju māja», uz kuru pārdotas 908 biļetes.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas