Filma “Marsietis” turpina demonstrēt lielisku sniegumuASV kinoteātros līdera pozīcijas aizvien saglabā piedzīvojumu filma "Marsietis" ar Metu Deimonu titullomā. Ar iekasētiem 11,4 miljoniem ASV dolāriem, filma turpina savus panākumus.

Pēc notikušās vētras uz Marsa astronauts Marks Votnijs ir bez vēsts pazudis un oficiāli pasludināts par bojā gājušu, tāpēc viņa komanda dodas atpakaļceļā uz Zemi bez viņa. Taču Marks ir palicis dzīvs un, cīnoties ar izsīkstošajām gaisa un pārtikas rezervēm, viņa galvenais uzdevums ir atrast veidu, kā paziņot Zemei par savu eksistenci un izdzīvot līdz brīdim, kad ieradīsies glābēji.

Otro vietu nemainīgi saglabājusi šausmu komēdija "Zosāda". Helovīnu svētku nogalē filma iekasējusi 10,2 miljonus.

Arī trešā vieta šonedēļ palikusi nemainīga un tajā ierindojies Stīvena Spīlberga trilleris "Spiegu tilts" ar 8 miljoniem.

Par vietu augstāk pakāpusies ģimenes animācijas filmas "Viesnīca "Transilvānija"" turpinājums. Šoreiz filma iekasējusi 5,8 miljonus ASV dolāru.

Top pieci noslēdz debitante - komēdija "Šefs Ādams Džons" ar Bredliju Kūperu titullomā. Filma iekasējusi 5 miljonus ASV dolāru.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas