Filmas “50 Greja nokrāsu” aktieriem tiek pārmests ķīmijas trūkumsKopš iznākusi pēdējā erotiskā romāna "Piecdesmit Greja nokrāsas" daļa, par nākamo lielo notikumu kļuvusi topošā filmas gaidīšana, taču, kā vēsta ārvalstu mediji, filmēšana nenorit tik veiksmīgi kā gaidīts.

Skandalozais romāns «Piecdesmit Greja nokrāsas» sabiedrībā radīja īstu sensāciju, trīs mēnešu laikā pārdodot 31 miljonu romāna eksemplāru. Otra gaidāmā sensācija ir topošā filma, kas būs balstīta uz britu autores E. L. Džeimsas triloģiju grāmatas.

Tomēr, lai arī fani ar nepacietību gaida filmas iznākšanu, producenti nav bijuši tik pārliecināti par nofilmēto materiālu un nācies pārfilmēt lielāku daļu dzimumaktu ainas.

Filmu studijas "Universal" producenti bijuši vīlušies galveno aktieru Dakotas Džonsones un Džeimija Dornana tēlojumā un ainas nācies pārfilmēt no jaunas, jo pēc producentu domām, abu starpā trūkusi ķīmija. Tāpat pārmetums ticis galvenās varones Anastasijas Stīlas atveidotajai Džonsonei par to, ka viņas tēlojums neatbilst grāmatas varones naivumam un intensitātei.

Filma uz kino ekrāniem gaidāma jau 2015.gadā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas