Fiņķis un “PRAGAII” izdod trešo singlu “Juno” no gaidāmā kopalbumaHiphopa mākslinieks Fiņķis un eksperimentālās popmūzikas duets “PRAGAII” izdod singlu “Juno”, kas ir trešais plašākai publikai pieejamais vēstnesis no drīzumā gaidāmā kopalbuma.

Fiņķis un duets “PRAGAII”, kurā darbojas elektroniskās mūzikas pārstāvis Kaspars Kubeckis jeb Kashuks un producents Aleksis Luriņš, darbu pie kopīga albuma uzsāka 2019. gada jūlijā. Dziesma “Juno” ir tā sauktais lovsongs, kurā aprakstītas ikdienišķas jaunu cilvēku attiecības.

Singla vizuālo noformējumu veidojusi māksliniece Zane Priede. Dziesma ierakstīta studijā “Mute” Rīgā un to producēja Kashuks kopā ar Aleksi Luriņu. Dziesmas māsterversiju radīja Andis Ansons.

“Šī dziesma ir kā modinātāja signāls visiem, kuri mēdz pārkāpt zināmu robežu strīda laikā,” saka Fiņķis. “Rakstījām albumu un sapratām, ka tajā pietrūkst romantikas!” ar ierasti plašu smaidu papildina Aleksis.

Fiņķis kopā ar duetu “PRAGAII” līdz šim bija izdevuši divus singlus – “Kā pavadīt jaunību” un “Maza Rīga”. Jauno dziesmu “Juno” no 9. aprīļa iespējams dzirdēt populārākajos straumēšanas servisos un labākajās Latvijas radiostacijās.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas