Fliks: Zatlers ar ģimeni devies atvaļinājumā, biznesa klasē lidojot par īpašām cenāmEksprezidents Valdis Zatlers savas prezidentūras laikā izmantojis amatu, lai iegūtu lētākas biļetes lidojumiem ar "airBaltic" sev un saviem ģimenes locekļiem, atvaļinājumā ceļojot biznesa klasē.

Otrdien publicētā intervijā laikrakstā "Diena" atklāj "airBaltic" prezidents Bertolts Fliks.

Lūgts komentēt Zatlera paziņojumu, ka "airBaltic" joprojām notiekot valsts zagšana, Fliks aicinājis eksprezidentu paklusēt, tāpat kā par Zatlera izdarībām iepriekš klusējis uzņēmums.

"Nesaprotu, kas un ko zog – valsts kaut ko zog, vai kāds cits kaut ko zog. Politiķis Valdis Zatlers gan šoreiz varēja paklusēt, tāpat kā klusēja "airBaltic" vadība – katru reizi, kad Valsts prezidents Valdis Zatlers izprasīja biļetes biznesa klasē sev un savas ģimenes locekļiem atvaļinājuma ceļojumiem. "airBaltic" nevērsās Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā, jo turēja valsts reputāciju par augstāku," norāda "airBaltic" šefs.

"Teiksim tā – viņš lidoja par ļoti īpašām cenām," vēl piebildis Fliks, lūgts precizēt, vai Zatlers prezidentūras laikā prasījis biļetes par velti.

Zatlera preses sekretāre Daiga Holma, komentējot Flika pārmetumus, "Dienai" norādīja, ka cenu politiku biļešu iegādei nosaka pati aviokompānija. "Biļetes tika pirktas par tādu cenu, kādu "airBaltic" piedāvāja. Ne Valdis Zatlers, ne kāds cits no viņa ģimenes locekļiem ar Bertoltu Fliku par šo jautājumu nav runājis, tāpēc uzskatām, ka šāds Flika apgalvojums ir kārtējais posms mērķtiecīgai pretkampaņai, kas apzināti un mērķtiecīgi tiek īstenota, lai nomelnotu Valdi Zatleru un viņa ģimenes locekļus," teica Holma.

Avots: nra.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas