Gaidāms piedzīvojumu filmas «Bruņurupuči nindzjas» turpinājumsPateicoties filmas popularitātei un globālajiem ienākumiem, kinostudija «Paramount Pictures» izlēmusi uzņemt filmas «Bruņurupuči nindzjas» turpinājumu.

Kinostudija «Paramount Pictures» pārstāvis Adams Gudmens norāda, ka filmas uzņemšana bijis grūts un atbildīgs uzdevums, jo bija neciešams sniegt to, ko skatītājiem sagaida no iemīļotā komiksa ekranizācijas, vienlaikus dāvājot ko pavisam jaunu.

Gudmens norāda, ka rezultāts bijis labāks kā gaidīts. Filma kļuvusi neticami populāra, pirmajā nedēļā ASV kinoteātros iekasējot teju 100 miljoni dolāru. Ņemot vērā fanu sajūsmu un globālos ienākumus, Gudmans norāda, ka nevar vien sagaidīt, kad taps filmas turpinājums.

Kamēr ideja par nākamās filmas daļu tiek apspriesta, Latvijas kinoteātros skatāma filmas pirmā daļa.

Filma ir slavenā komiska "Bruņurupuči nindzjas" ekranizācija, kura stāsta par to, kā Ņujorku savā varā ir pārņēmuši tumšie spēki - Šredera un viņa klana dzelžainajā tvērienā ir pilnīgi visi, no policistiem līdz pat politiķiem. Nākotne sola drūmus laikus, taču tad pilsētā negaidīti uzrodas četri varoņi - bruņurupuči nindzjas. Lai glābtu pilsētu un atšķetinātu Šredera velnišķīgo plānu, bruņurupučiem palīgā nāk bezbailīgā žurnāliste Eiprila un viņas kolēģis Verns .

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas