Gaidāms fantāzijas filmas “Melnā feja Malefisenta” turpinājumsKinostudija "Walt Disney" sākusi strādāt pie populārās pasaku filmas "Melnā feja Malefisenta" turpinājuma, kurā galveno lomu varētu atveidot aktrise Andželīna Džolija.

Pasaku filmai, kura visā pasaulē iekaroja milzu popularitāti un iekasējusi gandrīz 760 miljoni ASV dolāru, gaidāms turpinājums, pie kura strādās scenāriste Linda Vulvertona.

Galvenā loma atvēlēta Holivudas aktrise Andželīnai Džolijai, taču tiek pieļauts, ka jauna vienošanās ar aktrisi būs daudz grūtāka kā iepriekš. Aktrise jau vairākas reizes atteikusies piedalīties filmu turpinājumos, kas rada aizdomas, ka Džolija varētu atteikties no Malefisentas lomas gaidāmajā kinolentē.

Filma "Melnā feja Malefisenta" stāsta par skaisto un jauno Malefisentu, kas dzīvo mierīgā karaļvalstī, līdz kādu dienu tās harmoniju izjauc iebrucēju karaspēks. Malefisenta kļūst par karaļvalsts brīvības dedzīgāko aizstāvi, taču piedzīvo nodevību, kas viņas sirdi pārvērš akmenī. Iespēja atriebties pienāk brīdī, kad karalim piedzimst meitiņa Aurora, kurai Malefisenta uzliek lāstu. Bērnam augot, viņa saprot, ka Aurora ir ne tikai ceļš uz mieru karaļvalstī, bet, iespējams, arī uz pašas Malefisentas laimi.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas