Galerijā „Daugava” būs apskatāma „Vasaras izstāde”Galerijā „Daugava” no 6.jūnija līdz 28.jūlijam būs apskatāma „Vasaras izstāde”.

Galerija Daugava saviem regulārajiem apmeklētājiem un arī šīs vasaras Rīgas viesiem rādīs daudzu mākslinieku kopizstādi. Būs gleznotāji, kuru darbi ir skatītāju uzmanību saistījuši vienmēr – Aija Zariņa, Biruta Delle, Dace Lielā, Frančeska Kirke, Līga Purmale, Ilze Avotiņa, Laima Bikše, Andris Eglītis, Valdis Krēsliņš, Normunds Brasliņš, Kaspars Zariņš, Jānis Purcens un Sanda Skujiņa. Daiņa Pundura akmens masas objekti „Medus mānija”, Bruno Strautiņa un Ilonas Biezaites skulptūras.

Izstāde ar ne tik viengabalainu, pārdomātu ekspozīciju, tāda brīvāka, vasarīgāka pieeja – ir labs mākslinieks un labs darbs, tāpēc vien jāsadzīvo kopā, šoreiz nemaz nav bail no autoru rokrakstu dažādības vai liela „raibuma” - varbūt vasarai tas tieši piestāv?

Ceram, ka skatītāji paši izvērtēs un tikko būs apmierinājuši savu līksmi par sauli, ceriņiem, jūru un pļavām, atkal dosies pastaigās pa Vecrīgas ieliņām, tā nonākot galerijas Daugava Vasaras izstādē.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas