Galerijā “Istaba” skatāma Signes Vanadziņas personālizstādeNo 7. septembra galerijā “Istaba” – gleznotājas Signes Vanadziņas personālizstāde “No raspodiņa padzerties”. Izstāde apkopo 12 dažādu formātu darbus, no kuriem katrs attiecināts uz vienu no 12 mēnešiem, līdz ar to piedāvājot izbaudīt plašu sajūtu, krāsu un noskaņu diapazonu.

“Skaists ir rasas piliens zāles stiebra galā. Un tas nebūt nav par mazu, lai pašai saulei par spoguli būtu,” savā dzejā pirms gadsimtiem vārsmojis dzejnieks Frīdrihs Rīkerts /Friedrich Rückert/.

Signe Vanadziņa glezno to, ko redz, pazīst un mīl. Pļavu – vasarā, ezeru – pavasarī, sniegu – ziemā. Savā glezniecībā māksliniece sajūsminās par vienkāršajām lietām – dabas un dzīves skaistumu, krāsu un toņu spēlēm, mīlestību un ikdienišķiem priekiem.

Šī ir Signes Vanadziņas 28. personālizstāde. Māksliniece piedalījusies vairāk nekā 50 grupu izstādēs Latvijā, Vācijā, Austrijā, Lielbritānijā, Somijā, Zviedrijā un citur. Signes Vanadziņas darbi atrodami privātkolekcijās Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, ASV, Kanādā, Lielbritānijā, Vācijā, Itālijā, Francijā, Somijā, Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā, Dienvidkorejā.

Izstādes darbi – no klasiskas klusās dabas līdz teju abstraktai glezniecībai. Kontrastainas, spilgtas un piesātinātas krāsas Signei Vanadziņai raksturīgajā ekspresīvajā un vitālajā glezniecībā priecēs skatītājus galerijā “Istaba” līdz 17.oktobrim.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas