Ģertrūdes ielas teātrī norisināsies multimediāls pasākums “Da.zA”23. augustā Ģertrūdes ielas teātrī norisināsies multimediāls pasākums "Da.zA".

„Da.zA” vieno vārdu, attēlu un skaņu, un ir veltītas cerībai par citas – vienlīdzībā, kopējā labumā, kultūrā un garīgumā balstītas – pasaules iespējamību, ko veidotu brīva zināšanu apmaiņa, autonomas un solidāras dzīves formas.

Rūdolfa Bekiča režisētajā meditācijā autores lasījumā skanēs Liānas Langas dzeja no cikla „Peršas Lielajam Nekam” (atdzejotājas – Astra Skrābāne un Rose-Marie François); domātājs un mākslinieks Bernārs Sordē (Bernard Sordet) lasīs fragmentus no manuskripta„Jaunā laikmeta paātrinājums… Luksus-pasaules jeb globālā kapitālisma noriets” (ar tulkojumu latviski subtitros; tulkotāja – Kristīne Našeniece, redaktore – Rudīte Kalpiņa); dzeju un filozofisko domu ieskaus kinorežisora Arno Ferē (Arnaud Féret) attēli no videofilmas „Parādīšanās – Pazušana”; īpaši šim notikumam radītas muzikālās improvizācijas izpildīs mūziķi – etnomuzikoloģe Zane Šmite, multiinstrumentāliste Ilze Grunte un dīdžejs Kristaps Krievs (DJ Krii). Pēc meditācijas paredzēta tikšanās ar māksliniekiem.

Ieeja bez maksas!

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas