Rīgas Domā notiks Goran Gora jaunā albuma pirmatskaņojums

Jau ziņots, ka dziesminieks Goran Gora 15. decembrī izdos savu trešo ilgspēlējošo albumu "Hold Me Close When It Comes". Šodien tiek officiāli izziņota arī albuma pirmā koncertatskaņojuma vieta – Rīgas Doma baznīca.

 

Albums iecerēts kā pieklusināts un akustisks ieraksts, bet tomēr - piesātināts ar dinamisku enerģiju. Tā kā albuma materiāls nav piemērots atskaņošanai ierastajās koncertvietās, dziesminieks izvēlējies albuma pirmo koncertatskaņojumu veikt Rīgas Doma baznīcā, 2012.gada 21. februārī, informē Goran Gora menedžments.
"Jau radot jaunā albuma dziesmas es sapratu, ka šoreiz nevarēsim runāt par klasisku popmūziku kā iepriekšējā albumā. Skaņdarbi ir veltīti dziļākajiem procesiem katrā no mums. Izaugsme un kāpšana pāri robežām, kuras paši sev esam noteikuši ir galvenās albuma vadlīnijas. Līdz ar to - nevarēja būt runa par uzstāšanos kādā no klasiskajām Rīgas koncertvietām, kurās uzsvars likts uz izklaidi, nevis uzmanīgu klausīšanos. Tā vietā izvēlējos uzstāties dziļa garīguma caurstrāvotā vietā, kas ir svarīga katram rīdziniekam - Rīgas Doma baznīcā - kur atnākušie varēs kaut uz stundu atiet no ikdienas skrējiena un komunikācijas, un vienkārši ieklausīties," komentē Goran Gora.
Tostarp Goran Gora ir kļuvis par Rīgas Doma baznīcas 2012. gada labas gribas vēstnieku, atbalstot Doma baznīcas un biedrības "Ascendum" kopīgi rīkoto, vairāku gadu garumā plānoto akciju "Mans Doms". Tās ietvaros plānota virkne nozīmīgu kultūras pasākumu - koncerti, izstādes un citi pasākumi visu vecumu auditorijai Doma baznīcā un baznīcas dārzā.
Goran Gora koncerts Rīgas Doma baznīcā 2012. gada 21. februārī ir pirmais lielkoncerts projekta "Mans Doms" ietvaros.
Vairāk par albumu "Hold Me Close When It Comes" un koncerta biļetēm – drīzumā.


Avots: easyget.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas