Grēta izdod debijas singlu “Pāries”Daudzsološā jaunā māksliniece, “X Faktora” ceturtās sezonas uzvarētāja Grēta Grantiņa izdevusi savu debijas singlu “Pāries”. Pēc uzvaras šovā Grēta pievienojusies mūzikas izdevniecības ” Universal Music Group” Latvijas komandai un turpina darbu pie jaunas mūzikas radīšanas.

“Nu tas ir izdarīts - debijas singls ir ārā! Es esmu ārkārtīgi pateicīga JJ Lush, Dj Rudd un rolandam če par viņu ieguldīto darbu un uzmundrinājumiem, kuri mani motivēja strādāt līdz galam. Ir mirkļi, kuros mums ir jāpasargā pašiem sevi - par to arī ir dziesma, ” stāsta Grēta.

Dziesmas “Pāries” autori ir Grēta Grantiņa, Rolands Čivčs, Jānis Jačmenkins, Rūdolfs Budze, to producējis JJ Lush. Singla video tapis sadarbībā ar režisori Adriānu Rozi un producentēm Unu Rozenbaumu un Artu Leiti.

Plašāka publika iepazina Grētu pēc viņas dalības un uzvaras TV3 šova “X Faktors” ceturtajā sezonā. Grēta ieguvusi muzikālo izglītību Talsu mūzikas skolā, Ventspils mūzikas vidusskolā un Rīgas Doma kora skolā, bet patreiz turpina mācības Latvijas Universitātē. Līdz šim Grēta darbojusies grupā “Insomnia”, piedalījusies izrādē “Kaupēn, mans mīļais” un Mārtiņa Brauna koncertprogrammā “Veltījums”. 2021. gada nogalē Grēta pievienojusies “Universal Music Group” mākslinieku saimei.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas