Grēta izdod jaunu versiju dziesmai “Pēdējais piliens” kopā ar xantikvariātu un WiesuliDziedātāja Grēta kopā ar mūziķiem xantikvariātu un Wiesuli izdevuši jaunu versiju dziesmai “Pēdējais piliens”. Dziesma tapusi pagājušajā gadā un iekļauta Grētas debijas minialbumā “Vēl aizvien man sapņos”, taču dziesmas jaunajā versijā Grētai un xantikvariātam pievienojies arī sevi pērn spilgti pieteikušais jaunais reperis Wiesulis.

”Dziesma ”Pēdējais piliens” ir viena no manām minialbuma favorītēm. Priecājos, ka ar Wiesuļa dalību dziesma ieguvusi vieglāku, plūstošāku un pavasarīgāku noskaņu, lai gan patiesībā runā par gana sarežģītu tematiku – par mirkli attiecībās, kad saproti, ka vairs nevari tajās uzturēties”, stāsta Grēta.

Plašākai publikai Grēta tikko bija redzama arī uz muzikālā šova "Balss maskā" skatuves, kur viņa uzstājās zem graciozā Brieža maskas. Šobrīd Grēta gatavojās aktīvai vasaras koncertu sezonai visā Latvijā, kā arī dalībai lielākajos vasaras mūzikas notikumos, to skaitā arī Positivus festivālā.

Plašāka publika iepazina Grētu pēc viņas dalības un uzvaras TV3 šova “X Faktors” ceturtajā sezonā. Grēta ieguvusi muzikālo izglītību Talsu mūzikas skolā, Ventspils mūzikas vidusskolā un Rīgas Doma kora skolā, bet patreiz turpina mācības Latvijas Universitātē. Līdz šim Grēta darbojusies grupā “Insomnia”, piedalījusies izrādē “Kaupēn, mans mīļais” un Mārtiņa Brauna koncertprogrammā “Veltījums”. 2021. gada nogalē Grēta pievienojusies “Universal Music Group” mākslinieku saimei.  2022.gadā Grēta izdeva savu debijas minialbumu “Vēl aizvien man sapņos”, un ieguva Zelta Mikrofona tautas balsojuma balvu ”Elvi Gada Dziesma” par savu pirmo izdoto singlu ”Pāries”.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas