Grēta izdod vasarīgu singlu “Tikai vienu deju”Daudzsološā jaunā māksliniece, “X Faktora” ceturtās sezonas uzvarētāja Grēta Grantiņa izdevusi savu otro solo singlu “Tikai vienu deju”. Pēc uzvaras šovā Grēta pievienojusies mūzikas izdevniecības ” Universal Music Group” Latvijas saimei un turpina darbu pie jaunas mūzikas radīšanas.

""Tikai vienu deju" tapusi ar lielisku komandu, ar kuru tikāmies radošajās sesijās. Šo dziesmu vizualizēju kā skaņu celiņu vasaras festivāla vakara jauniešu piedzīvojumam, Māra Upmane - Holšteine palīdzēja manas idejas ielikt vārdos un iedot dziesmai pareizās sajūtas. "Tikai vienu deju" skanējuma ziņā atškirās no mana pirmā singla "Pāries", tāpēc esmu patīkami satraukta to nodot klausītājiem un dzirdēt viņu domas", stāsta Grēta.

Dziesmas “Tikai vienu deju” autori ir Grēta Grantiņa, Māra Upmane - Holšteine, Kristaps Ērglis un Edgars Vilcāns, to producējis Kristaps Ērglis.

"Dziesmas videoklipā redzama mūsu skaistā daba un man mīļas vietas. Savā pirmajā videoklipā biju vienā telpā, tad šajā lecām otrā virzienā un apbraukājām daļu Latvijas", par klipa vizuālo versiju stāsta Grēta. Dziesmas mūzikas videoklipa režisors ir Emīls Ozoliņš, to producējusi Elizabete Šukste.
“Šajā vasarā uzstāšos vairākās pilsētās un koncertos un ļoti gribu strādāt pie nākamajām dziesmām, lai pēc iespējas ātrāk varētu teikt, ka man ir ne tikai jauna dziesma, bet vesels albums”, Grēta turpina.

Plašāka publika iepazina Grētu pēc viņas dalības un uzvaras TV3 šova “X Faktors” ceturtajā sezonā. Grēta ieguvusi muzikālo izglītību Talsu mūzikas skolā, Ventspils mūzikas vidusskolā un Rīgas Doma kora skolā, bet patreiz turpina mācības Latvijas Universitātē. Līdz šim Grēta darbojusies grupā “Insomnia”, piedalījusies izrādē “Kaupēn, mans mīļais” un Mārtiņa Brauna koncertprogrammā “Veltījums”. 2021. gada nogalē Grēta pievienojusies “Universal Music Group” mākslinieku saimei.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas