Grupa “Klaidonis” turpina darbu pie jauna albuma un izdod dziesmu “Zarus nelauz”Latviešu kantrī mūzikas grupa "Klaidonis" turpina darbu pie rudenī gaidāmā dziesmu albuma, no kura jau publicēta dziesma “Aizvijas ceļš”, kuras nesen tapušais videoklips skatāms gan kanālā, gan arī latviešu mūzikas video pārraidošajos TV kanālos. Pati dziesma ne reizes vien bijusi starp nedēļas spēlētākajām dziesmām Latvijas radio 2, kā arī, saņēmusi atzinīgus vārdus no koncertu apmeklētājiem un grupas faniem. Pienācis laiks jaunai dziesmai!

“Zarus nelauz” ir grupas līdera Māra Slokas komponēta dziesma ar dzejnieces Agneses Līcītes vārdiem. Šī nav pirmā dziesma, kuru Māris sarakstījis par pamatu ņemot Agneses dzeju, taču šī ir pirmā, kurai Agnese rakstījusi vārdus, klausoties jau gatavu melodiju.

Māris Sloka: “Svarīgi ir nedarīt pāri ne dabai, ne cilvēkiem. Mums jādzīvo saticībā, harmonijā un mīlestībā.”

Grupu būs iespējams noklausīties 8. jūlijā Starptautiskajā kantrī mūzikas festivālā “ Country Island” Ogrē, kā arī lielākajā un prestižākajā Baltijas kantrī mūzikas festivālā “Country Bauska”, kur Klaidonis kāps uz lielās Pilskalna estrādes skatuves 9. jūlija vakarā.


Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas