Grupa Musiqq aicina uz savu pirmo lielkoncertu PalladiumPopulārā grupa Musiqq aicina fanus uz savas piektās dzimšanas dienas koncertu, kas 16. novembrī notiks koncertzālē Palladium Rīgā. Koncerta dienā, klajā nāks Musiqq otrais albums “Vēl viena mūzika”, bet jau šodien, 2. oktobrī radio apriti uzsāk grupas jaunākais singls “Sekundes”.

Piecos pastāvēšanas gados Musiqq (Marats Ogļezņevs un Emīls Balceris) ir radījuši daudzus publikas iemīļotus hitus (“Abrakadarba”, “No 10 – 10”, “Dzimšanas diena”, “Miljonārs”, “Dzīve izdodas”, “Trakas atmiņas” u.c.), snieguši neskaitāmus koncertus, pārstāvējuši Latviju Eirovīzijas konkursā un Sopotas festivālā, vairākkārt bijuši nominēti Mūzikas ierakstu Gada balvai un regulāri guvuši panākumus Latvijas Radio 2 aptaujā “Muzikālā Banka”, kā arī saņēmuši trīs Autortiesību bezgalības balvas.

Dzimšanas dienas atzīmēšana Palladium būs līdz šim lielākais Musiqq koncerts. Tajā skanēs grupas visas populārākās dziesmas, kā arī līdz šim plašākai auditorijai nedzirdēti skaņdarbi, daži ārvalstu hiti un jaunais singls “Sekundes’. Būs arī viesi.

Grupas mūzikas autors un producents Marats Ogļezņevs: “Koncerts būs tiem, kas vēlas pabūt pozitīvu dziesmu gaisotnē, vēlas atpūsties un iztrakoties. Tā, lai būtu “trakas atmiņas”, garastāvoklis – “no 10 – 10” un, lai nerastos šaubas, ka “dzīve izdodas”!”

Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās un internetā:http://www.bilesuparadize.lv/events/event/37856

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas