Grupa “Rammstein” izziņo albumu un izdod singlu “Zeit”Viena no visu laiku veiksmīgākajām vācu grupām "Rammstein" izziņo jaunu albumu un izdod tā titulsinglu "Zeit".

Ilgi gaidītais "Rammstein" albums iznāks 29.aprīlī, šis būs astotais Berlīnes mūziķu studijas albums. Iepriekšējais "Rammstein" veikums - albums bez nosaukuma, kas tika izdots 2019.gadā - nonāca 14 valstu topu augšgalos. Pēdējie trīs gadi ir bijis garākais pārtraukums starp grupas relīzēm.

Tills Lindemans (vokāls), Pols Landers (ģitāra), Ričards Z. Kruspe (ģitāra), Fleiks (taustiņinstrumenti), Olivers Rīdels (bass) un Kristofs Šneiders (bungas) pavadīja divus gadus, strādājot pie albuma vienpadsmit dziesmām. Grupa atkārtoti sadarbojusies ar Berlīnes producentu Olsenu Involtīni un "Zeit" ierakstīts "La Fabrique Studios" , kas atrodas Seint Remī provincē Francijā.

Šodien tāda paša nosaukuma pirmais singls izdots arī 10" getefold melna vinila formātā, kā arī CD digipack un digitālajā formātā. Iespaidīgā "Zeist" videoklipa režisors ir aktieris un mūziķis Roberts Gvisdeks un šī ir viņa pirmā sadarbība ar "Rammstein".

Dziesma "Zeist" runā par pārejamību, mūsu mirstību un vērtīgo, īslaicīgo laimi, ko sniedz ideāls brīdis. "Laiks, lūdzu, apstājies, apstājiies/ Laiks, tam vienmēr vajadzētu turpināties / Laiks ir tik skaists, tik skaists / Ikviens zina ideālo mirkli," izskan dziesmas vārdi. Dziesmai gaidāmas trīs versijas.

Gandrīz 30 gadu ilgās karjeras laikā, "Rammstein" ir pārdevuši vairāk nekā 20 miljonus albumu visā pasaulē un devušies neskaitāmās jaudīgas un novatoriskās albumu turnejās. Pandēmijas dēļ grupas pēdējā, izpārdotā stadione turneja bija jāatliek un šo laiku "Rammstein" izmantoja, lai strādātu pie sava jaunā albuma.

Jauno albumu "Zeit" būs iespējams pieredzēt arī vērienīgā Eiropas un Ziemeļamerikas turnejā 2022. gada pavasarī un vasarā.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas