Grupa Singapūras Satīns izdod mūzikas video dziesmai “Stulbs un bīstams”Teju mēnesi pēc albuma “SUPER” iznākšanas, apvienība Singapūras Satīns pārsteigusi savus klausītājus ar video versiju dziesmai “STULBS UN BĪSTAMS”. Grupas ceturtais studijas albums iznāca 10.oktobrī, un kopš tā iznākšanas “SUPER” bijis straumētākais albums Latvijā.

"Filmējot kompozīcijas "STULBS & BĪSTAMS" audiovizuālo attēlojumu, mēs vēlējāmies atgriezties pie agrīnā Singapūras Satīna posma labākajām videoklipu tradīcijām un tehnikām. Pati dziesma ir ļoti personiska un esam droši, ka liela daļa fanu noteikti varēs ar tās vēstījumu identificēties, to mēs arī vēlējāmies attēlot videoklipā. Svarīgi pieminēt, ka viss notika atbilstoši drošības noteikumiem, slēgtā teritorijā un neprofesionāļu uzraudzībā," stāsta grupas pārstāvji.

Pēc pasākumiem vasaras un rudens sezonas, “Singapūras Satīns” devušies pelnītā atpūtā no koncertdzīves, bet jau 2024. gada 28. martā aicina savus klausītājus uz SUPER KONCERTU “Palladium Rīga” koncertzālē. “Būs vecās dziesmas un jaunās dziesmas. Būs viesi un pārsteigumi. Būs hiti un prikoli. Būs vienkārši SUPER!”, stāsta grupa.

„Singapūras Satīns“ ir Latvijas pēdējā laika skaļākā un apspriestākā hiphopa grupa, kura debitēja 2015. gada izskaņā, kad savā „YouTube“ kanālā publicēja grupas pirmo miksteipu „Singapūras Satīns Vol. 1“. Šis miksteips vienas nakts laikā guva atzinīgu klausītāju un arī kritiķu vērtējumu par unikālo izpildījumu, satīriskajām lirikām un Latvijā neraksturīgo "laikmetīgo" skanējumu. Līdz šim grupa ir izdevusi četrus studijas albumus, trīs miksteipus un vairākus singlus. 2020.gadā „Singapūras Satīns“ sācis sadarbību ar mūzikas izdevniecību „Universal Music Group“.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas