Grupai „Laime Pilnīga” jauns albums, singls un koncerts RokkafejnīcāPašmāju rokmūzikas grupas “Laime Pilnīga” mūziķi ir pabeiguši darbu pie sava otrā albuma ar nosaukumu “LP”, kura prezentācijas koncerts notiks 24. aprīlī Latvijas pirmajā rokkafejnīcā, Rīgā. Šodien grupa piedāvā pirmo kompozīciju no jaunā albuma – dziesmu “Black Suited Funeral People”.

Dziesma atspoguļo noteiktu sabiedrības daļu, kas ikdienā saskaras gan ar bailēm un šaubām, gan biežāk aizdomājas par eksistenciāliem jautājumiem, kā, piemēram, dzīves piepildījums. Jaunais albums ierakstīts 432 hercu frekvencē, kas grupas mūzikai piešķir īpašu, specifisku skanējumu. Ieraksts ir kā atgriešanās pie dabīgā skaņu spektra, jo pastāv viedoklis, ka tieši 432 hercu frekvence lieliski rezonē ar cilvēka iekšējo balsi, labvēlīgi iedarbojoties uz uztveri un raisot pozitīvas emocijas.

„LP” ierakstīts, miksēts un māsterēts „Volk recording studios”. Ierakstu producējuši paši grupas mūziķi kopā ar skaņu inženieri Aleksandru Volku. Albuma prezentācijas koncertā 24. aprīlī Rokkafejnīcā grupa sola nospēlēt gan visu jaunā albuma repertuāru, gan arī savas populārākās dziesmas. Koncerta dienā jaunais albums būs pieejams gan CD formātā pie grupas pārstāvjiem Rokkafejnīcā, gan interneta vietnēs iTunes, Bandcamp, kā arī Spotify. Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs visā Latvijā, kā arī internetā.

Dziesmas “Black Suited Funeral People” ieraksts noklausāms šeit!

Apvienība „Laime Pilnīga” pilnveido Latvijas rokmūzikas skatuvi kopš 2006.gada. Grupa uzstājusies ne tikai visos lielākajos Latvijas rokfestivālos, neskaitāmos koncertos mūzikas klubos, bet arī „iesildījusi” leģendāros „Mummy Troll”, kā arī uzstājusies festivālos Polijā, Bulgārijā, Ungārijā, Lietuvā un Igaunijā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas