Grupas “bet bet” jaunās dziesmas video piedalās arī Ainars VirgaŠī gada 5. septembrī nāca klajā grupas “bet bet” jaunākais studijas albums “Vasara nebeigsies nekad”, kura izdošana tika atzīmēta grupas bundzinieka Guntara Rača jubilejas koncertā Liepājas Olimpiskajā centrā. Ar Liepāju saistās arī grupas jaunākā singla “It kā pēdējo reizi” video filmēšana, jo tā norisinājās šovasar festivālā “Summer Sound”. Video filmējis un montējis producents Ritvars Bluka, ar kuru sadarbība aizsākās jau filmējot albuma tituldziesmas videoversiju.

Tie, kuri šovasar apmeklēja festivālu “Summer sound”, domājams, ļoti labi atceras ekstremālos laika apstākļus, kuri tagad piefiksēti arī “bet bet” dziesmas “It kā pēdējo reizi” video klipā, kurā piedalās arī leģendārais Līvu ģitārists Ainars Virga, kurš bija grupas īpašais viesis šajā uzstāšanās reizē.

Šobrīd “bet bet” turpina sniegt koncertus un apgalvo, ka jau vairākas dziesmas no jaunā albuma gūst nedalītu klausītāju atzinību arī koncertos, īpaši atzīmējot dziesmu “Mazs cinītis” un albuma tituldziesmu “Vasara nebeigsies nekad”.

Jaunā dziesma “It kā pēdējo reizi” nav īpaši tipiska nedz tās mūzikas autoram Raimondam Paulam, nedz arī pašai grupai, taču šī dziesma ir raisījusi grupas atbalstītāju diskusijas, un tieši šī dziesma tiek minēta kā viena no labākajām šajā albumā.

Šo sestdien grupa sniegs koncertu Rīgas klubā “Laternu stundā”, bet drīzumā gaidiet interviju ar grupu LNT raidījumā “Laternu stundā”.

Nākamajā gadā grupa plāno atzīmēt savu 25. dzimšanas dienu, pavasarī sniedzot koncertus lielākajās Latvijas koncertzālēs, bet vasaras izskaņā plāno uzstāties estrādēs, tādās vietās, kur grupa vēl ne reizi nav uzstājusies un kurās jau labu laiku pazīstamākās latviešu grupas nav redzētas.


Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas